top of page

YRNCHE

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

V roce 2014 při studiích na vysoké škole, ušila jsem si tehdy první psaníčko a hned věděla, že tohle řemeslo chci dělat.

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Odmala tvořím, jsem ten typ co raději pracuje rukama než hlavou. Ale chvíli mi trvalo, než jsem k tomu došla. Studium designu na pražské ČVUT mě ovlivnilo hodně, bylo na čase to začít brát vážně a vymýšlet funkční věci.

 

Jaké byly začátky značky?

Zdlouhavé. Bylo náročné zjišťovat informace o práci s kůží a o materiálu samotném. Dodnes se vzdělávám a pořád je se co učit. A všechna potřebná administrativa vývoj také neurychlila. 

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

S kůží. Je to materiál, který nemá pro své vlastnosti konkurenci. Dobře se tvaruje, je odolná a pokud se o ní dobře staráte, vydrží opravdu dlouho.

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Moje první kolekce je oslavou materiálu. Nechávám kůži co nejvíce vyniknout a snažím se, aby vše co by to narušovalo, bylo schováno, nebo úplně eliminováno. Produkty jsou minimalistické, čisté a vychází z praktické zkušenosti. 

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Psaníčko 0101. Je to základní kámen celé kolekce, který mě neustále inspiruje k dalším návrhům. 

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Nejvíce mě motivuje interakce se zákazníky, jejich zpětná vazba a reakce. To mě vždy nabije energií a chutí pokračovat v tom co děláme. Nápadů v hlavě a na papíře je spousta, v tuto chvíli si ale dávám krátkou pauzu ve vymýšlení nových produktů a chystám se přivést na svět našeho prvního potomka :). 

 

Co se Vám na LEMARKETU líbí nejvíc? :)

Atmosféra. A na tu Vánoční se těším obzvlášť!

bottom of page