top of page

XISS

Představujeme Vám českou značku XISS. Designová značka XISS je zaměřena na výrobu doplňků, které jsou vhodné pro každodenní nošení a mají originální vzhled. V jejím portfoliu naleznete kabelky, tašky, batohy, peněženky, šperky a další.
Zakládáme si na jedinečnosti našich výrobků, a proto na každém produktu naleznete „něco“, čím se od ostatních značek liší. Navíc na první pohled poznáte, že se jedná o Xiss. Všechny naše produkty spojuje nejen minimalismus a jednoduchost, ale také hravost, která spočívá v možnosti kombinování jednotlivých produktů. Při zakoupení Xiss tak zákazník nezůstane pouze u jednoho výrobku, ale svou sbírku nadále rozšiřuje.
Neopomenutelným znakem značky Xiss je preciznost v průběhu výroby. Všechny naše produkty vyrábíme výhradně v České republice a můžeme tak dohlížet na celý průběh výroby.
Každý doplněk Xiss, ať už se jedná o tašku, batoh nebo třeba peněženku, doplňuje srdíčkové logo, které je buď vyrobené z proslulé jablonecké bižuterie nebo je vypálené do dřeva.
Česká značka Xiss na trhu působí více jak dva roky. Naše produkty můžete najít na našem eshopu Xiss.cz nebo v našem showroomu v Jihlavě. Ze zkušenosti můžeme říci, že se naše produkty těší veliké oblibě a rádi bychom je představili take návštěvníkům LEMARKETU.

 

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Jsme dlouholeté kamarádky, které na českém trhu postrádaly kvalitní, jednoduché a nemainstreamové kabelky za přívětivou cenu a zároveň z nezvířecích materiálů. Jelikož jsme byly odjakživa kreativní, nebylo daleko k tomu si ušít první kousky a založit značku.

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Tendence se objevovaly, ale škola nás neovlivnila. Máme pedagogickou a právnickou fakultu :) Od mala jsme ale tvořily a vymýšlely společné projekty, ze kterých jednou vzešel jeden reálný, na který jsme pyšné.

 

Jaké byly začátky značky?

Začátky byly nejednoznačné a nelehké, ale táhly jsme za jeden provaz a úspěšně vybudovaly značku a e-shop plnou kvalitních designových doplňků, kterou plánujeme nadále rozšiřovat o další kousky zaměřené na cestování. Zároveň jsme si otevřely kamennou prodejnu, kde naše produkty osobně prezentujeme a máme tak přímý kontakt se zákazníky.

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

 Nejraději pracujeme s kvalitní koženkou v kombinaci s barevným nepromokavým materiálem. To jsou materiály, ze kterých kombinujeme naše produkty

  

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Je to hravost a kombinovatelnost produktů, které vypadají originálně a zároveň minimalisticky. Všechny produkty navrhujeme tak, jak by vyhovovaly našim potřebám a věříme, že tím oslovujeme širokou škálu našich zákazníků. Neopomenutelným znakem je také naše dřevěné logo s vypáleným srdíčkem nebo logo v podobě malého srdíčka vyráběné z bižuterie.

 

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Městský batoh, který se dá zároveň nosit i jako kabelka přes rameno nebo propracovaný obal na notebook, který je perfektní pro uchování notebooku v bezpečí před poškozením a zároveň je praktický pro vkládání dalších dokladů. Obal se dá opět samozřejmě díky přepínatelným popruhům nosit přes rameno i na zádech :) Všechny produkty jsou něčím jedinečné, a proto stojí za to mít doma ne jeden Xiss kousek.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Naše motivace jsou naši zákazníci a fakt, že nás naše práce moc baví. Aktuálně se chceme více zaměřit na cestování a designový outdoor.

bottom of page