top of page
websq-nabytek-pro-deti-5
stolecek-a-zidlicky

WOODITOS

Wooditos jsou hravé dětské židličky a chytrý stoleček, který v mžiku proměníte v tabuli a hra na školu může začít. Stoleček i židličky rostou stejně rychle, jako děti, stanou se tak kreativním prostorem na celé dětství.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Wooditos jsme založili na jaře roku 2021 jako reakci na pozitivní ohlasy na naši práci se dřevem. Mnoho rodičů obdivovalo naše výtvory a tak jsme si řekli, že dostaneme na trh designový dětský nábytek, který je navíc praktický a funkční.

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Na Wooditos zcela určitě škola vliv neměla :) Profesně jsme úplně jinde a prostě nás jen baví práce se dřevem.

 

Jaké byly začátky značky?

Značka je na začátku a podobně jako všechny podobné projekty, procházíme fázemi prototypování, zjišťování zájmu, přípravou marketingu atd. Máme první objednávky a na Lemarketu bychom moc rádi oslovili širší publikum.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Dřevo je krásný materiál na opracování a inspiruje nás příroda, přírodní tvary, zvířata.

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Perfekcionismus. Přicházíme z prostředí, kde se hledí na každý detail, a přenesli jsme si tuto vlastnost i do Wooditos. Někdy nám to vezme nejednu bezesnou noc navíc, ale výsledek určitě stojí za to.

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Určitě židlička Baloo. Medvídkem naše cesta začala a už navždycky to bude ten "méďa, co to vykopl".

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Největší motivace jsou úsměvy dětí, které se jim rozzáří, když od rodičů dostanou své oblíbené zvířátko jako židličkového kamaráda. A potom fotografie, jak si u stolečku hrají, kreslí, obědvají. To je pro nás největší odměna a motivace do další práce. Postupně rozšiřujeme nabídku zvířecích motivů na židličky a do multifunkčního stolečku začneme dodávat alternativní desky s hrami a pomůckami pro kreativní rozvoj osobnosti malých umělců.

 

bottom of page