top of page

WILD WOLF

Potěší a zahřeje.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Vždy jsem snila o vlastní značce, ale dlouhou dobu jsem nevěděla, co by pro mě bylo tak srdcové, abych to opravdu podnikla. Už to může znít jako klišé, ale jednoho dlouhého večera jsem si háčkovala čelenku na hory a v tom mě to napadlo. Háčkované čelenky na hory i do města. A tak vznikla myšlenka založit si značku. Miluji na tom, že to beru jako svůj největší koníček, relaxaci a odreagování. Co může být lepšího, než dělat věci s láskou?

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

ANO! Už od mala jsem musela něco tvořit. Furt. Naštěstí moji rodiče byli stejní, nebo spíš já byla po nich, takže jsem měla maximální podporu. Pravdou je, že háčkování mi jaké malé vůbec nešlo a spíš jsem se do toho vždy zamotala já, než abych něco uháčkovala. Ale základy tam byly. Vrátila jsem se k tomu až před čtyřmi lety - a teprve tehdy mě to tak chytlo.

  

Jaké byly začátky značky?

Bylo to asi před třemi lety, kdy jsem se značkou začala. Nejdřív to byly dárky pro známé, rodinu i kamarády, ale pomalu a postupně jsem se posouvala dál. První rok jsem neměla založený ani účet na žádné sociální síti. Ale přesto se to rozjelo. A tak jsem si řekla, že to asi má smysl a začala jsem se tomu věnovat víc..

 

 S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Vlna :-)

  

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Každá čelenka je originální. Každá je ručně uháčkovaná, ručně podšitá. Uděláte pět stejných čelenek, ale nikdy nebudou stejné. To je kouzlo ruční práce.

 

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Každá čelenka je pro mě srdcovka :)

  

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Jelikož jsem v průběhu posledních tří let, kdy značka existuje, dodělávala školu a prošla si zdravotními problémy, neměla jsem tolik prostoru se do toho "pořádně pustit". Takže teď když už ten čas je, ráda bych rozšířila sortiment, udělala eshop, zapracovala pořádně na instagramu a tak dále. Je toho tolik. Ale už teď se nemůžu dočkat, kam nás následující zima posune..

bottom of page