WILD MOON

Wild moon - lifestyle koncept pro divoke deti a jejich rozcuchane matky, Věříme, že život s dětmi nemusí znamenat kompromis v kvalitě ani stylu a že věci, které pořizujeme lze upotřebit i více způsoby, mohou zapadnout do vašeho domova stejně přirozeně a s radostí jako děti samotné. prinasime kolekce lifestylových kousků, založených na tradičním řemesle v moderním pojetí, od řemeslníku z různých koutů světa z míst jejichž estetika a bohémský styl je jim vlastní, stejně jako nám. vždy udržitelné, s čistým srdcem vyrobené a ze své podstaty divoké.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Když jsme zjistili, že čekáme Maxe. Byla jsem doslova frustrovaná množstvím barevných věcí určených dětem a děsila se, jak všechny tyhle pro mě až nelíbivé věci mají zapadnout do našeho domova. Chtěla jsem vše udržet v minimalistickém duchu, přirozeně poskládané dohromady, z přírodních materiálů a v bohémském stylu, jako doplněk k tomu, co už jsme doma měli.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

ne:)

Jaké byly začátky značky?

krasne, rychle, vse za pochodu, vlastne jako dodnes:)

Co je pro vaši značku typické/specifické?

neaspirujeme byt typicky eshop pro deti, prinasime lifestyle koncept plny veci, ktere si jen tak jinde neporidite:)

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

asi nase vlastni wild moon - overal mylo a saty ruby nejen pro rozcuchane matky

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

lidska radost, to ze si i z materske nasetri na ten produkt od nas a pak ho opravdu vyuzivaji. plany jsou,casu se dvema detmi malo, ale snime si dal a verime, ze se brzo splni:)