WECONCEPT

Essentials by We concept se zrodilo z touhy nevlastnit mnoho, z touhy cítit se žensky a komfortně. Udržitelné, minimalistické nadčasové kusy, které ručně šijeme v Praze, mají své kouzlo v univerzálnosti a možnostech využití. Nevěsty, družičky či kterákoliv z Vás, co ctíte organické materiály a udržitelonst.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

první myšlenka o weconcept studiu vznikla díky svatbám, které jsem chtěla v české kotlině dělat koncpečněji s osobitým a udržitelným přístupem. Díky našemu rodinnému bistru S&P, které už řádku let hostí pravidelně hladové krky na svatbách, jsem sbírala zkušenosti ohledně organizace svateb. A postupně se myšlenka zrodila v realitu. Jelikož ale vnímám koncepci jako něco multifaktoriálního, vstoupila do toho myšlenka vlastních produktů tzv. essentials by we concept, která měla přinést něco co mi na trhu chybělo. Udržitelnost, univerzalnsot, možnost využití. Weconcept vnímám jako platformu,která má zastřešit udržitelný a zodpovědný přístup, rozšířit ho nejen do fashion byznysu ale i do plánovaní eventů,oslav a svateb a žít to, hezky svobodně a přirozeně!

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Ano;) vyrůstala jsem mezi nitěma,knoflíkama a hromadou látek.

Jaké byly začátky značky?

nadšené, já vždycky vzplanu nad novým projektem a žiju ho a neustále mám pocit,že jsem teprve na začátku:)

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

mušelín a mušelín :)) proč? neexistuje jiný materiál,který má všechho a to pohodlí, praktičnost - žehlička mu škodí;)), ženskost

Co je pro vaši značku typické/specifické?

přírodní materiály, univerzálnost, carefree feeling s ženskostí

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

kimono šaty MUSE

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

v tuhle chvíli je to rozbourat v oděvním průmysl sezonnost, která nutí společnost konzumovat víc než je potřeba;)