top of page

VYVOLEJ.TO

Na začátku byla fotografie. A pak Instagram. A my jsme se rozhodli vrátit radost z focení znovu na papír. S láskou vyvoláváme v nejlepším labu v Praze a pořád vymýšlíme nové foto-věci!

 

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Chyběla nám služba, kde bychom si mohli rychle online objednat fotky nebo knihu tak, aby výsledkem byl objekt, který bude radost ukázat přátelům nebo vystavit doma. Proto jsme založili Vyvolej.to.

 

Jaké byly začátky značky?

Nejprve jsme vyráběli jen retro fotky v našem ikonickém mini albu a postupně jsme nabídku rozšířili o další produkty. V dnešní době zasíláme různé designové foto-produkty do zemí celého světa pod značkou Squared.one.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

S fotopapírem :-)

  

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Polaroidový rámeček

 

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Fotka. Malá polaroidka <3

 

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Uvědomujeme si význam každé objednávky, na prvním místě tedy u nás vždy stojí kvalita práce a spokojenost zákazníka. Fotografie má moc uchovávat důležité momenty našich životů, kterých se můžeme dotknout a které zůstanou v rodině ještě po několik následujících let. A přitom nikdy nebude staromódní. Chceme, aby se radost z fotek dědila po generace. Proto máme v plánu hledat stále nové formáty a cesty, jak dostávat fotky na papír.

bottom of page