top of page
V plenkách
V-plenkach-02
V-plenkach-04
V-plenkach-05

V PLENKÁCH

Minimalistická kniha pro uchování vzpomínek od těhotenství po 1. narozeniny obsahuje 64 stran připravených pro zachycení nejkrásnějších okamžiků s vaším miminkem. Kniha lehce vede ve vyplňování a zároveň nechává většinu prostoru pro vaše fotografie a vlastní poznámky. Můžete si do ní zaznamenat například první dojmy po narození, Vánoce, sestřih vlasů, slova, milníky ve vývoji, výběr jména, rodinu... Je vhodná jako dárek sama sobě, vašim blízkým a hlavně jako dárek vašemu dítěti, až bude starší.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Autorka knihy, Lenka Kerlická, se do vydání knihy pustila ve spojení s prvním těhotenstvím. Už dlouho před ním věděla, že bude chtít jednou svému dítěti darovat knihu plnou lásky a vzpomínek. Bohužel ji žádná varianta na českém ani zahraničním trhu neinspirovala. Rozhodla se proto knihu vyrobit pro sebe a v průběhu procesu zjistila, že má její okolí velmi podobný problém. Tak vznikla kniha V plenkách. Pro radost z každého okamžiku, úspěchu a nového dne.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Autorka knihy pochází z rodu zlatníků Kerliczkých, který patřil k jednomu z nejvýznamějších zlatnických rodů v Praze. Tuto informaci však odhalila až v dospělosti, kdy se sama náhodně ke šperkařství dostala. Zjistila tak, že její cesta ke šperku možná nebyla náhoda, ale dar. Lenka pracuje pod značkou 27JEWELRY a specializuje se na zlatý autorský šperk. Do vydání knihy se dala až ve spojení s prvním těhotenstvím.
 

Jaké byly začátky značky?

Knihu V plenkách se Lenka Kerlická rozhodla vyrobit pro všechny, kterým chyběla možnost elegantního zachování vzpomínek na první chvíle s miminkem. Ona sama byla tímto „problémem" velmi frustrovaná. Chtěla mít krásnou památku na první rok svého dítěte. Bohužel ji žádný produkt na trhu u nás ani v cizině neuspokojil. Stále nebyla spokojená s ilustracemi a fotografiemi cizích dětí v knize, knižními vazbami, otázkami v knize a z celkového pocitu z knih na trhu. Za krátkou dobu zjistila, jak je taková kniha chtěná v jejím okolí. Že je spousta žen, které by měly rády přesně to, co jí chybělo. Z toho důvodu je na světě kniha V plenkách.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

S tématy jako je těhotenství, mateřství, svatba.

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Jednoduchost, minimalismus, čistota, kvalitní materiál.
 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

One and only kniha V plenkách :)

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivace je nabízet knihu V plenkách pro všechny, kteří dbají na to, čím se obklopují a nechtějí dělat kompromisy. V plánu je nyní vydání pokračování knihy.
 

bottom of page