top of page
DSC08019-1-768x1152
DSC06337-768x1152
DSC06348-768x1152

VENKOVSKÁ ZAHRADA

Venkovská zahrada je malá rodinná firma z Jižní Moravy. Vyrábíme paštiky, sirupy, džemy, pečené čaje a vážeme divoké kytice. Nasloucháme přírodě a přizpůsobujeme se jejímu koloběhu. Většina surovin pochází z našich zahrad, lesů a hájů. Maso na výrobu paštik kupujeme z ověřených zdrojů. Naše receptury dědíme z generace na generaci, kvalita a chuť jsou pro nás na prvním místě.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Venkovská zahrada vznikla v roce 2012. Chtěli jsme se ještě více přiblížit přírodě a vzhledem k tomu, že máme dvě zahrady začali jsme zpracovávat ovoce a zeleninu, kterou jsme sklidili. Až později jsme začali vyrábět i paštiky podle rodinných receptur.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Nejvíce nás ovlivnila naše rodina.

Jaké byly začátky značky?

Začátky byly těžké. Vzhledem k tomu, že nemáme prodejnu bylo těžké dostat se k zákazníkům. Ale během let jsme si v regionu udělali dobré jméno a naše výroba je rok od roku větší. Také se nám daří zařazovat do nabídky stále nové produkty.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Nejdůležitější je pro nás příroda a její koloběh.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Poctivé produkty plné chuti.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Je těžké vybrat jeden, takže zmíníme dva. V první řadě je to meruňková marmeláda, která je typická pro Jižní Moravu a vyrábíme ji z meruněk z našeho sadu. A pak je to cibulová paštika, protože ta se dělá v naší rodině už po generace a odstartovala naši výrobu paštik.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Největší motivace jsou spokojení zákaznici, kteří se k nám vrací. Nyní plánujeme rozšířit prodej kytic, které vážeme pouze z květin, které sami vypěstujeme nebo přineseme z okolních luk.

bottom of page