top of page
TULULUM1
TULULUM2
TULULUM

TULULUM

TULULUM je malá česká značka, v jejíž nabídce najdete čistě lněný bytový textil - povlečení, ubrusy, prostírání i ubrousky, utěrky a mnoho dalšího. V malém ateliéru v Českých Budějovicích vznikají krásné jednobarevné i vzorované kousky s autorskými potisky, které jsou ušité s důrazem na detail, kvalitu a lokálnost použitého materiálu. Protože len je kousek čisté přírody, skromný luxus a láska na první dotek.

 

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Jako grafička jsem se po patnácti letech na volné noze v komerční grafice rozhodla vydat novým směrem a soustředit se na autorskou tvorbu. Svou roli sehrála i touha experimentovat s potisky látek a slabost pro produktový a interiérový design.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Pracujeme výhradně se 100% lnem, je to materiál, který je krásný, trvanlivý a má své nezaměnitelné kouzlo. V neposlední řadě také stárne do krásy...

 

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Jednotlivé lněné kousky jsou navrženy tak, aby šly dobře barevně kombinovat napříč celým interiérem. Také si zakládáme na kvalitním zpracování s důrazem na detail.

 

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Aktuálně je to asi naše lněné povlečení - v zimě hřeje a v létě chladí a v kombinaci s našimi dekoračními polštáři si můžete doma vytvořit ložnici snů... :)

 

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Rádi bychom rozšířili nabídku autorských potisků a zařadili do sortimentu i další doplňky jako jsou lněné tašky, kabelky a podobné kousky...

bottom of page