DSC_0459 kopie

DSC_0588 kopie

P1015321

LEMARKET -

MODERNÍ TRŽIŠTĚ

LEMARKET je moderní tržiště, které objevuje a představuje lokální tvůrce a projekty. Návštěvníkům nabízíme příležitost seznámit se s novými značkami a setkat se s jejich autory. Dbáme na kurátorovaný výběr, příjemnou atmosféru, estetické prostředí a hlavně na široký záběr značek od šperků, módy, kosmetiky, doplňků do bytu či dekorací až po dětské oblečení a hračky, poctivé delikatesy, papírenské skvosty nebo potřeby pro čtyřnohé kamarády, 

 

Naším snem a cílem je podpora značek, jež tvoří krásné a kvalitní produkty s jediným záměrem - aby dobře sloužily ostatním a dělaly radost.

Díky pořádání našeho tržiště a kontaktu s prodejci dobře víme, že samotná tvorba designérům zabírá naprostou většinu času a již jim tak nezbývá prostor pro řešení dalších záležitostí, jako jsou tvorba a správa webu, marketing či business stránka projektu.

 

Proto jsme dali dohromady kreativce z okolí LEMARKETu a chceme s tímto značkám pomoci. Jsme tým profesionálů z různých oborů, rádi nasloucháme, radíme a dotahujeme věci do nejmenších detailů. 

LEMARKET studio zvládne vše od tvorby webu i e-shopu, obsahu v podobě textů, fotografií a grafiky, správu sociálních sítí až po image videa či design interiérů.

 

Naše kreativní studio pomáhá začínajícím značkám z různých oborů také s jejich vizuální identitou či ideou projektu na jejich cestě za úspěchem, ale vrháme se i do větších projektů, jako je v současné době svatební a eventová půjčovna Oslavář.cz, nabízející vše od nábytku až po dekorace, včetně designových i vintage kousků, a spolupracující s lokálními designéry a řemeslníky.

EXTERNÍ ODKAZY

blog

lemarkethlidarna.cz

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon

© 2018  by LEMARKET studio

0