top of page

TOBI

Stylové doplňky pro moderní děti. Na trhu od roku 2016. Vyrobeno s láskou a precizností. Produkty certifikované jako hračky pro děti do 3 let v České republice.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Celý projekt vznikl díky mému synovi Tobiášovi, kterému začaly růst velice brzo zoubky a já hledala na trhnu vhodný výrobek. Stylový, praktický, podporující jeho rozvoj a zdravotně nezávadný. Bohužel mi nabídka trhu neoslovila a já se rozhodla pro bláznivý nápad, začít podnikat s kousátky.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

V dospívání jsem ráda tvořila a vyráběla, ale jen tak pro radost. A o škola nemůže být v tomto směru řeč. Mám vystudovanou střední i vysokou školu hotelovou a tomuto oboru jsem se při studiu i po něm věnovala do doby, než jsem odešla na mateřskou.

Jaké byly začátky značky?

Pro celý projekt jsem se rychle nadchla a rodina mne maximálně podpořila, i když si někteří asi klepali na čelo, že budu podnikat s kousátky pro děti. Zainvestovala jsem našetřené finance, objednala první komponenty a pak už mi v rukou vznikaly první vlajkové produkty. Produkty jsme začali propagovat na sociálních sítích a během několika dní se začali ozývat první zákazníci. Zpětná vazba a fotky spokojených dětiček nám dělá obrovskou radost.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Základem našich produktů je kvalitní 100% potvravinářský silikon certifikovaný v České republice. Dále používáme bukové dřevo.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Minimalismus a kvalita Od začátku si držíme svůj styl a těší nás, že spousta maminek jede na stejné notě.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Produkt s názvem Moje první sušenka. První vznikl pro mého syna Tobiáše.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivace - určitě dělat radost dalším dětem, kterým naše kousátka pomáhají jak v senzomotirickém vývoji, tak zejména při růstu prvních zoubků. V roce 2018 jsme přivítali do teamu dalšího člena Benedikta. Jako dvojnásobná maminka jsem si dala skoro roční pauzu, dotáhla certifikaci produktů a nyní je plán jasný - znovu nastartovat podnikání. 

bottom of page