top of page
tbe1
tbe11

THINGS BY E.

IRONIC CANDLES je nový projekt značky Things by E. - Svíčky IRONIC CANDLES jsou vyrobeny ze 100% ekologického sojového vosku s příměsí přírodních aromat a jsou odlévané do skla vyrobeného v České republice. Celá kolekce vznikla z potřeby vyjádřit beze slov aktuální mood či životní postoj a to s pořádnou dávkou ironie a humoru. Nápisy jako DONT TALK TO ME IF IT BURNS! nebo FUCK THIS! jsou určeny pro každou busy woman, která prostě jen potřebuje chvilku relaxu sama pro sebe. Svíčky JUST ANOTHER CANDLE jsou ideálním dárkem pro každou svíčkomilku - stejně jako svíčka I HATE CANDLES!. Hledáte dárek pro kámošku po rozchodu? ASSHOLE REPELENT je jasná volba!

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Tak nějak vyplynula ze života. Protože ho nežijeme, my ho jenom krájíme.

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Ano - tvořím již od dětství - nejvíce mě ovlivnilo studium na pražské UMPRUM.

 

Jaké byly začátky značky?

Pomalé a se spoustou chyb - internet byl tehdy ještě v plenkách, takže jsem zvolila způsob pokus & omyl - jsem však ráda, člověk si na vše přijde sám a zkušenosti pak může dál zůročit.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

S Pryskyřicí - je to neuvěřitelně houževnatý materiál. Dále také se sojovým voskem - snažím se s ním trochu experiemntovat - s jeho barvením, vůněmi atd.

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Nadhled

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Svíčka ASSHOLE REPELENT - tu člověk potřebuje prostě 24/7.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?Motivace asi dělat to, co mě baví a posouvat se dál - být lepší a jiná. V plánu jsou nové a ještě vtipnější svíčky a taky vlastní výroba skla na odlévání svíček.

 

 

bottom of page