TAM ARA

TAM ARA je módní značka tvořící nadčasové oblečení z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Pro ženy, které hledají pohodlné modely vhodné na každodenní nošení. Takové, které odrážejí jejich styl. Denně potkáváme mnoho osobností a typů postav. Všechny jsou krásné a zaslouží si obdiv, proto si u nás můžete upravit každý model na míru tak, aby zapadl do Vašeho stylu.

 

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Tamara odstartovala svou kariéru jako bankéřka. Právě tehdy si uvědomila, jaký je problém najít takové oblečení, které by odráželo její osobnost i styl a zároveň bylo dostatečně pohodlné pro celodenní nošení v kanceláři. Tamařino nadšení pro vlnu a další přírodní materiály spolu s jejím nadčasovým stylem vedlo k vytvoření značky TAM ARA.

 

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Vlna, protože když ji jednou začnete nosit, nejde přestat.

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Vlněné kabáty, vlněné šaty do kanceláře, šály z deadstock vlněných látek, minimalizmus s trochou asymetrie. Propagace vlny, vzdělávaní o materiálech, lokální tvorba, nadčasovost a podpora vlastní osobnosti naších zákaznic.

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Naše kabáty, mikiny, šály a všechno, co šijeme zákaznicím na míru.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Momentálně máme po několikaletém úsilí v plánu zařadit do kolekce svetry z nevyužitých materiálů získaných z druhé ruky a pletené jedou milou paní z Prahy. Také pracujeme na kolekci vlněných oblečků pro psy. Oboje bychom rádi nabídli návštěvníkům Lemarketu.