top of page

STUDIO MUCK

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

MUCK vzniklo jako společný projekt tří spolužáků z UMPRUM pro neziskovou organizaci Design+Help v roce 2012.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Tvůrčí jsme byli svým způsobem už od mala. Škola nás pak vycepovala nad věcmi více přemýšlet, aby nápady dostaly etický obsah a obstály v konkurenci. 

Tímto děkujeme vedení ♥️ 

Jaké byly začátky značky?

Začátky zažíváme neustále i po letech. Důležité je udržet si nadšení a vytrvalost. Spíš by nás zajímalo, jaké jsou prostředky a konce. 

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

 Pro vánoční kolekci jsme vycházeli z tradičních řemesel, jako je řezbářství, sklářství a kovotepectví. Při výrobě jsme využili nových technologií. Tradiční výrobky jako betlém či vánoční ozdoby tak získaly novou, minimalistickou podobu. Neztratili však nic ze svého poselství. 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Při realizacích interiérů často vycházíme z daného místa. Volíme proto materiály a tvarosloví, tak aby byly v souladu s prostředím a snažíme se, aby si tento princip selského rozumu oblíbil i klient. Je bezva, když se to podaří. 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka? 

To je, jako ptát se matky, které dítě má nejradši.

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Kromě předvánočního turné na jarmarcích v máme v plánu o svátcích také odpočívat. Motivací je pro nás vždy pochvala. Tímto bychom rádi povzbudili návštěvníky LEMARKETU, aby se toho nebáli!

Co se Vám na LEMARKETU líbí nejvíc? :)

Budeme na LEMARKETU vůbec poprvé. Věříme, že tady bude stejně přátelská a jehličím provoněná atmosféra, jako vždy, když jsme se podobných akcí účastnili. Těšíme se na setkání! muck.

bottom of page