top of page
DSC01855
DSC01722
DSC02291
DSC01518
DSC02265
DSC02685_f

STRUDEL & FRIENDS

Šampon STRUDEL & FRIENDS je zcela přírodní šampon pro psy obsahující prvotřídní ingredience, jakými jsou extrakt z hedvábí, rýžový protein, nimbový olej, fucogel či panthenol, které šetrně čistí a vyživují srst.  Speciálně vyvinut pro pH psí kůže. Vhodný pro psy s citlivou kůží, kteří potřebují extra jemnou a šetrnou péči. Zaručuje zklidňující a vyvážené čištění bez podráždění kůže, a zároveň podporuje přirozený mikrobiom pokožky, kde vytváří optimální prostředí pro zdravý růst psí srsti.  Šampon má příjemnou vůni citronové trávy a máty.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Dvojice přátel podnikatelka Blanka Crháková a parfumér Jakub Hiermann trávili v době covidu s kokršpanělem Štrúdlem mnoho času na procházkách, a tak přirozeně došlo i na téma péče o psí srst. Vzhledem k tomu, že trh s clean beauty pro lidi zažíval extrémní boom, zrodil se nápad vyrobit produkt ve stejné kvalitě i pro pejsky. Přesně takový produkt totiž na československém trhu chyběl - 100% přírodní šampon, vhodný pro všechny typy plemen včetně pejsků s citlivou kůží, kteří potřebují extra jemnou, šetrnou a vyživující péči, a který zároveň příjemně voní po mátě a citrónové trávě. Šampon je dokonce vyvinut speciálně pro PH psí kůže. Vývoj šamponu trval skoro rok, ale nakonec se podařilo spojením sil vytvořit produkt, který nemá trhu kosmetiky pro domácí mazlíčky obdoby. Nic by ale nevzniklo bez Štrúdla jehož šampon už je známý i ve světě a značka vymýšlí další novinky pro tento rok!

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

V produktech STRUDEL & FRIENDS se jedná

o opravdu přírodní ingredience, které neublíží jak zvířátkům, tak ani člověku. Dbáme na výběr organických a kvalitních surovin, tak aby šampon byl vhodný i pro pejsky s citlivou kůží nebo kožními problémy.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Náš šampon je první lokální niche produktu pro pejsky. Zároveň je speciálně navržen pro PH psí pokožky, tak aby působil co nejvíce šetrně. Většina běžně dostupných šamponů pro psy je totiž v rozporu s charakteristikou jejich srsti a odlišným pH od pokožky lidí. Zároveň dbáme na atraktivní design, který zase ocení psí majitelé.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivací je poskytnout našim zákazníkům ucelenou řadu produktů, od kondicionéru po např. balzám na packy. Abychom zachovali kvalitu produktu, dbáme na jejich pečlivý vývoj, proto je celý proces časově náročnější.

bottom of page