top of page
stolarov
A77D4CEC-4DF6-4C81-A8C5-A4EE50763ECE
Snímek obrazovky 2021-05-28 v 11.03.38

STOLAŘOVA DCERA

Všechny produkty jsou vyrobeny mýma vlastníma rukama. Každý kus je jedinečný. Svým vzorem, strukturou a zvláštní (ne)dokonalostí.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Měla jsem už delší dobu pocit, že potřebuji tvořit něco rukama! Možná za to může i tato zvláštní doba Dala jsem si pár kurzů keramiky, ale zjistila jsem, že je tam na mě až moc zdlouhavý proces 😂 Já holt když něco chci, potřebuji to mít hned a nečekat týden ( nejsem v tom sama že? 🙈 ) Takže přes keramiku to nepůjde. Co bych tak jen mohla tvořit? MŮJ TÁTA JE STOLAŘ! Dostala nápad vytvořit betonový stolek, takže jsem hned druhý den jela na Moravu domů, kde se mi celý víkend věnoval táta, a vysvětloval mi jak se pracuje s betonem. Moje máma z povzdálí nechápavě kroutila hlavou hlavou, co to jen chci v té Praze betonovat 😂 Tak tady asi jak už víte, vznikl název STOLAŘOVA DCERA 🙈 Jeden stolek, druhý stolek,.. počkat mužů zkusit i nějakou vázu z betonu? A tak jsem tady 🙈

Jaké byly začátky značky?

Táta na telefonu :))) A já v obýváku míchala různé druhy betonu než jsem přišla na ten pravý pro mě.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Jednoduchost a minimalismus.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Nejspíš to bude květináč MAYA :)

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Tak to by bylo nadlouho! Víte kolik se dá dělat věcí z betonu? První, ale potřebuji aby den měl min 40hodin :D Motivuje mě určitě když mi někdo pošle fotku s mým výrobkem jak ho má vystavený doma to je myslím si že nejvíc!

bottom of page