top of page

REMON

by Rebeka Monhartová

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

 Celá myšlenka vznikla v roce 2016, kdy jsem v době studia módního návrhářství rozhodla jít na modistický kurz. Zde jsem vyrobila první kšiltovku, která sklidila velký úspěch. Následně jsem se rozhodla, dělat plstěné kšiltovky "ve velkém" a tak jsem založila Remon.

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

 Už jako malá jsem si na sebe šila oblečky z odstřižků, takže ano. Dále to pokračovalo ušitím šatů na maturitní ples. Následně jsem to zakončila úspěšným přijetím na módní návrhářství na VŠ. 

 

Jaké byly začátky značky?

Celkem těžké a hektické. Pořád si však myslím, že jsem ještě relativně na začátku. :)

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

 Mým hlavním zaměřením jsou plstěné kšiltovky Cap.on. Hodně mě baví výroba klobouků, proto jsem si práci s plstí přenesla i sem.

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Právě výše zmíněné kšiltovky Cap.on. Dělám je na míru každému zákazníkovi - každý si tak zvolí barvu plsti, velikost a barevnost ostatních komponentů.

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Opět se budu opakovat, je to Cap.on. Kšiltovku jsem si původně dělala sobě na míru, takže je to přesně kousek podle mých představ.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Momentálně ještě upravuji webové stránky a finalizuji celkový vizuál. V listopadu navíc půjde do prodeje dlouho připravovaná kolekce Recircle (tašky a kšiltovka z recyklovaných a udržitelných materiálů). 

Mojí největší motivací je to, že se lidem moje doplňky líbí a nosí je. Vždycky mě to strašně nakopne, když potkám někoho v kšiltovce.

 

Co se Vám na LeMarketu líbí nejvíc? :)

 Na LeMarketu se mi nejvíce líbí celková atmosféra - příjemná, přátelská a neskutečně útulná. Pokaždé, když se tam vydám, baví mě výběr vystavujících, který je nesmírně pestrý a zajímavý. :) 

bottom of page