top of page

REBELION

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Rebelion brand vznikl v roce 2016 jako reakce na neuspokojivou nabídku ostatních obchodů.

Chtěl jsem do Brna přinést značku, která by si zakládala na skvěle padnoucím střihu, velmi kvalitním materiálu, nositelnosti, a aby se dala lehce kombinovat se složitějšími a zajímavými kousky.

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Značka vznikla pod záštitou mého brněnského obchodu Rebelion. Už od dětství jsem měl sen mít vlastní obchod a značku. Což se mi splnilo. 

Vzhledem k tomu, že mám vystudované všeobecné gymnázium, tak škola vliv moc neměla. Spíš možná to, že jsem chtěl udělat něco po svém a nejít s davem na VŠ, takže když většina spolužáků studovala, já jsem ve 24 otevíral Rebelion store.

 

Jaké byly začátky značky?

Vzhledem k tomu, že jsem začínal s obchodem, za 3 měsíce přišel Rebelion ateliér, kde pořádáme kurzy šití pro veřejnost a 2 měsíce na to jsem vyšel s první kolekcí, začátky byly určitě složitější. Hlavně to celé ufinancovat a odpracovat.

Pak ale přišlo slíbené ovoce a dnes určitě nelituji.

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

U mojí značky je opravdu nejdůležitější skvěle padnoucí střih a kvalitní materiál. Celý brand je postavený na velmi kvalitní viskóze, kterou jsem určité období testoval. Když jsme ušili první tričko, denně jsem ho pral, spal v něm a chodil v něm třeba 14 dní v kuse. Za materiálem si stojím, stejně tak za šitím, za což patří mým holkám v dílně obrovské díky.

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?Právě asi ten materiál. Pak také to, že nezapošíváme okraje a necháváme je natvrdo ustřižené. Viskóza nám to dovoluje, jelikož se v kombinaci s elastanem netřepí. 

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Pro mě osobně moje trička. Nosím je vždy a všude. Pro naše zákaznice jsou to určitě šaty. To je náš naprostý bestseller už druhý rok.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Největší motivace jsou určitě pozitivní reakce zákazníků. A to, když jdete na kafe a vedle vás sedí paní ve vašich šatech. Momentální plán je Rebelion dostat do Prahy. Od prosince otevíráme na nám. I. P. Pavlova Rebelion ateliér - kurzy šití a Rebelion showroom.

 

Co se Vám na LeMarketu líbí nejvíc? :)

Účast na Lemarketu pro nás bude premiéra. Popravdě o Lemarketu přemýšlím už nějakou dobu, ale nikdy jsem se necítil připravený. Nejvíce mě zaujaly prostory a složení designérů/značek.

bottom of page