top of page

RADUŠE

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Založit značku jsem vlastně zpočátku vůbec neměla v plánu. S blížícím se mateřstvím jsem začala přemýšlet nad tím, jak udělám našeho mrňouska spokojenějšího. Plánovala jsem mu pokojíček, hledala inspirace a tak vzniklo první Tee Pee. Po návratu s miminkem z porodnice jsem ušila první zavinovačku. Následovalo hnízdečko a pár hraček. V rodině se mé výrobky zalíbili a zanedlouho přišly první objednávky od přátel. Pak přišlo ladění materiálů, hledání správných tvarů, výplní a doplňků. Poptávek přibývalo a já už věděla, že na to sama nestačím - a tak jsem poznala Renatu. 

Tak nějak se zrodila RaDuše. Z čisté mateřské lásky. Proto mají naše výrobky duši...

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Během dětství jsem vyráběla mnoho věcí - obrázky z ubrousků, květináče, dětské omalovánky, vlastní pohádky a další.. Šít mě ale nikdy nenapadlo. Dnes mám pocit, jako by se díky RaDuši mé tvůrčí "já" konečně osvobodilo.

 

Jaké byly začátky značky?
Začátky jsem vlastně popsala v odpovědi na první otázku. Bylo to hlavně hledání a nejistota, ale také obrovské nadšení.


S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Naším tématem jsou spokojené děti. K tomu vlastně tak nějak směřuje veškeré naše úsilí a to nás na tom právě baví.

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Naše výrobky děláme od samého začátku s láskou. Asi to dnes zní jako klišé. Pro mě to ale znamená výběr těch nej materiálů a to jak na pohled, tak na dotek. Všechny materiály jsou atestovány, vhodné pro děti do 3 let. Výplně se vyznačují vysokou elasticitou a prodyšností a design výrobků zas převážně jednoduchými přírodními motivy.


Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Největší srdcovkou je a vždycky bude zavinovačka. Tu první jsem ušila pro svého syna Matyáše po návratu z porodnice. Už když jsem jej zavinovala do erární zavinky v porodnici, všimla jsem si, jak je hrubá, tvrdá a přitom nemá dostatečnou oporu pro zádíčka. Na to konto právě vznikla moje první zavinovačka - s pevnými zády, z nejkvalitnějších materiálů, krásná pro mě, ale hlavně bezpečná a příjemná pro mé miminko.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Má motivace je má rodina. Nyní mám v plánu rozšířit povědomí o tom, že RaDuše existuje a šije, aby se miminkům i rodičům dobře spalo, žilo, bylo.  

 

Co se Vám na LeMarketu líbí nejvíc? :)

Jako vystavující se těším na nové kontakty a návštěvníky, kterým není jedno v čem jejich miminka usínají. 

bottom of page