top of page
purply
purply2
purply1

PURPLY

Jsme rodinná značka s misí umožnit ženám cítit se ve svém těle skvěle. Naší specializací jsou kimona, která se díky zavinování zcela přizpůsobí ženské postavě. Šijeme pouze z luxusních přírodních materiálů jako je pravé hedvábí, kvalitní vlna, český brokát či z certifikovaných látek, které jsou aktuálně k dostání na trhu.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Myšlenka založit značku vznikla cca dva roky zpátky. V době kdy mamka oprášila svou starou mašinu a začala tvořit. Díky naší spolupráci vznikají velmi zajímavé a kvalitně zpracované módní kousky, které odkazují na starou a precizní krejčovinu.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Ano, vždy jsme obě byly velmi kreativní a měly cit pro estetiku a řemeslo. Než škola víc nás ovlivnila naše teta, která byla krejčová a také naše touha a zvědavost objevovat co v nás je.

Jaké byly začátky značky?

Skvělé! Z každého nově vzniklého kusu jsme měly a stále máme neskutečnou radost. Je to skvělý pocit, když víte, že i prostřednictvím jednoho dobře zvoleného kusu oblečení můžete předat tolik radosti druhé ženě.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Pracujeme ve velmi zajímavými a výběrovými materiály jako je: Pravé hedvábí - jeho vlastnosti se nedají nahradit ničím jiným. K dispozici máme i mírumilovné hedvábí. Vlna - ať už ručně tkaná vlna, v Česku nakoupená vlna nebo certifikovaná vlna z Holandska a ze Slovenska to vše máme v portfoliu. Další zajímavé látky ala moaré, ramie nebo český brokát, který je u nás utkaný.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Naše první kimono - což je kimono Joben 

bottom of page