PRINTINTIN

Printintin je malé autorské online papírnictví s produkty, jejichž motivy jsou kresleny ručně a pro účely tisku následně digitalizovány.
Dáváme si záležet, aby každý krok našeho procesu byl dělán s láskou a maximální pečlivostí. Specializujeme se především na výrobu sešitů, diářů, přáníček, pohledů, tašek a dalších papírenských a printových předmětů. Doposud jsme měly možnost spolupracovat na diářích s neziskovou organizací Loono, podílet se na Becher marketu, na vánočních a valentýnských výlohách pro MANUFAKTURU, navrhovat motivy merche pro #HolkyzMarketingu či razítka pro Katuan‘s.
Snažíme se vytvářet produkty, které vám budou dennodenně dělat radost a stanou se vaším společníkem při jakékoli tvořivé činnosti. Věříme totiž, že když se člověk obklopí krásnými věcmi tvořenými od srdce, vykouzlí mu to úsměv na tváři každý den, dokonce i v pondělí :)
Na výrobu našich produktů pečlivě vybíráme materiály šetrné k přírodě - recyklované/upcyklované papíry, papíry s certifikací FSC a kompostovatelné obaly.
Za printintinem stojí tři velcí nadšenci do papírnictví – Anička, Martina a Kačka.

EXTERNÍ ODKAZY

blog

lemarkethlidarna.cz

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon

© 2018  by LEMARKET studio