top of page

PLNITELNÉ KAPSIČKY DOMKY

Na začátku byl roční Dominik a jeho máma, která hledala, kde by našla něco jako vymyvatelné kapsičky. Aby si je naplnila, čím chce, synovi je dala venku na procházce a potom jí nemusela vyhazovat, ale umyla a znovu použila. A proto vznikly plnitelné kapsičky „Domky“. Dominika nakreslila šestiletá kamarádka Laura a plnitelné kapsičky dnes mohou používat všechny maminky a jejich porci. Kapsičky, které můžete naplnit přesnídávkou, jogurtem nebo rozmixovaným pyré připraveným doma nebo koupeným v obchodě. Tak dáte svým dětem přesně to, co chcete, aby jedli, víte, že jedí zdravě a dobře, a to způsobem, který se jim líbí a baví je! Kapsičky se výborně hodí pro první příkrmy miminek stejně jako pro svačinky větších dětí, do školky, školy nebo na výlety. Postupně k jedné malované kapsičce přibylo několik nových designů, které vznikají v Jihlavě a tisk potom na Moravě. Sortiment jsme rozšířili i o silikonové kapsičky pro maminky, které plní častěji. Silikonové kapsičky jsou bytelné a jdou vyvařit a ohřát v mikrovlnné troubě. Na všechny naše kapsičky pasují stejné uzávěry, šroubovací lžičky a náustky proti vylití. Všechny doplňky pasují i na většinu jednorázových kapsiček. Co si naplním, to si sním! Kapsičky prostě usnadňují maminkám každodenní život a přípravu svačin pro děti od prvních příkrmů až do školních lavic.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Když se narodil syn Dominik a začali jsme řešit první jídla.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Asi ne :-)

Jaké byly začátky značky?

Začínali jsme s jednou malovanou kapsičkou, na které je dnes pětiletý Dominik. Za zhruba čtyři roky jsme rozšířili sortiment o 11 druhů klasických kapsiček, přidali 6 barev silikonových, doplňky na kapsičky, keramické misky, kufříky a další. A těšíme se na další letošní novinky.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

S jídlem :-)

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Jídlo a vaření, máme motto Co si naplním, to si sním.

 

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Malovaná kapsička, která byla naší první.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivací jsou spokojené maminky, kterým usnadňujeme krmení dětí venku. Plánujeme letos další novinky, které se týkají zavařování a zaznamenávání jídla našich dětí.

bottom of page