top of page
pisunapapir (3)
Pero Neo Smartpen Dimo_1790 Kč
pisunapapir (1)

PISUNAPAPIR.CZ

Nechcete se vzdát papíru, ale potřebujete mít své myšlenky i v digitální podobě? Firma Pisunapapir.cz přichází s řešením. Kombinace chytrého pera Neo Smartpen a Neo zápisníku bez prodlení převede jakýkoliv záznam z papíru do vašeho telefonu, tabletu nebo počítače. Díky tomu můžete psát vše rukou na papír, nevystavovat vaše oči modrému světlu, a přitom vše sdílet a editovat, jak se na dnešní moderní dobu sluší a patří.

Chytrá pera Neo Smartpen oslovuje všechny generace, ženy i muže. V aktuální situaci si jeho funkce chválí učitelé i studenti. A v čem tedy spočívá jejich kouzlo?

Princip je jednoduchý. Vyberete si jedno ze tří chytrých per, která e-shop nabízí. K němu si zvolíte blok, sešit nebo zápisník, který svým formátem nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Pak už si jen zdarma stáhnete mobilní aplikaci do telefonu, tabletu nebo počítače. A můžete začít psát! Perem na papír. Přesně tak, jak jste zvyklí.

Ale pozor! Vše, co na papír zaznamenáte – text, skici, grafy, vzorce, obrázky, náčrty – se okamžitě zobrazuje na displeji vašeho chytrého zařízení. Vše se automaticky ukládá. Od této chvíle můžete všechny poznámky vesele ztrácet a zakládat do nenávratna. Pomocí jednoho kliknutí si je totiž vytisknete, upravíte, nasdílíte, pošlete e-mailem nebo uložíte na webové úložiště.

bottom of page