top of page
P1010398 copy
Screen Shot 2019-02-10 at 10.28
PA120035

PERFUMED PRAGUE

Vítáme ve světě vůní, vítáme v Perfumed Prague.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Naším cílem bylo proniknout do umění parfémářství, porozumět ingrediencím a zhmotnit esenci našeho snu do voňavé mlhy. Inspirovali jsme se konceptem známým ze světových metropolí, upravili jej do vlastní podoby a založili první studio v Praze, kde je možné si nakomponovat vlastní vůni (a možná si tak i splnit vlastní sen).

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Ano

Jaké byly začátky značky?

Obchod jsme otevřeli v 2016 a hned si získal řadu zákazníků. Pomohla nám nejen skvělá lokalizace blízko jiných módních míst a obchodů, ale také vhodný marketing. Na Facebooku a Instagramu se pravidelně objevují obrázky celebrit, které si komponují vlastní vůně, blogerů a spokojených hostů. V jejich stopách přicházejí další. Objevují se také zákazníci, kteří prostě spatřují v našem studiu módní místo. Neomezujeme se výhradně na osobní vůně - v portfoliu naší značky je prostor i pro vonné laboratorní svíčky.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Milujeme práci s lidmi. Každý den jim pomáháme vytvořit něco výjimečného, neopakovatelného.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Jsme Perfumed Prague - první studio v Praze, kde je možné nakomponovat si vlastní vůni. V Perfumed Prague si můžete přivonět k více než 100 čistým vonným tónům a mnoho se o nich dozvědět. Z velkého množství přístupných vůní naši hosté tvoří nekonečné množství kombinací. Směřujeme k avantgardě, stavíme na méně známé vůně. Neomezujeme se výhradně na osobní vůně - v portfoliu naší značky je prostor i pro vonné laboratorní svíčky. Naše svíčky vytváříme s láskou k minimalismu, ručně a v malém množství. Zakládáme si na použití přírodních vosků, péči o nejdrobnější detaily a šetrnosti k životnímu prostředí. Sójový vosk, který používáme, je veganský, rozložitelný a netoxický. Byl vytvořen z rostlin, které nebyly geneticky modifikovány. Svíčky lze po jejich vyhoření znovu použít - např. jako vázu, nádobku na šperky apod.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Celý náš koncept je naší srdcovkou.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Chceme být svobodní a sami rozvíjet naše přání a sny. Máme další nápady, ale vizi týkající se budoucnosti dnes nemůžeme prozrazovat.

bottom of page