top of page
6 ONEST Cleansers GROUP
ONEST Hyaluronic face serum 2
onest3

ONEST

Někde na začátku všeho bylo přesvědčení, že věci mohou být přirozené, krásné a upřímné najednou. Přesvědčení o tom, že “přírodní” ještě pořád může znamenat bez jakýchkoli umělých přísad a “krásné” se obejde bez zbytečných slov a ovací.  

 

Přírodní složení produktů Onest kombinuje staletími prověřené lokální suroviny (šípek, slunečnice, meruňka, brutnák), exotické aktivní látky, botanické oleje, extrakty, probiotika a fermenty v originálních autorských recepturách (řecký mnišský pepř, tsubaki z korejského sopečného ostrova Jeju, fermentovaná tonka, červené mořské řasy) i nové a progresivní kosmetické “hi-fi” látky, jež cílí na problémy pokožky žen a mužů 21. století (stres, znečištění prostředí, modré světlo).

 

Produkty značky Onest, za kterou stojí Ondřej Elsner a Jan Sippl, se vyrábějí ručně, v malých sériích, od vývoje po balení kompletně v České republice a s lidmi, díky nimž řemeslo nikdy nezanikne. Značka představila tvorbu přední české set stylistky Kláry Tománkové, ilustrátorky Darii Makeevy, prominentního papírnického Studia Činčera či fotografů Karin Zadrick, Filipa Šlapala, Michaela Dvořáka, Petra Karšulína ad.

bottom of page