top of page
noordesign
noor
noor
noor2

NOOR DESIGN

Jsme malé kreativní studio z Prahy, které se zaměřuje na výrobu designových svíček. Naše svíčky jsou vyráběny ručně z kvalitního sójového vosku. Sójový vosk je vyroben z obnovitelných zdrojů. Naše svíčky jsou tak biologicky odbouratelné, nezatěžují životní prostředí a chrání Vaše zdraví i při jejich spalování.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Myšlenka založit značku vznikla velmi přirozeně. Jsem velkým milovníkem svíček, ale chyběla mi na trhu originalita a rovněž jsem nebyla spokojena s materiály, ze kterých se svíčky vyráběly. A tak vznikla značka NOOR DESIGN, která vytváří originální designové svíčky ze sójového vosku.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Tvoření jsem milovala již od dětství. Maminka navíc tou dobou měla své vlastní květinářství, a tak jsem vedle dekorací a květin strávila každou volnou chvilku. Na začátku svého profesního života jsem se však vydala směrem jiným, i tak mě to ale neustále táhlo zpět do světa kreativity. A tak se taky nakonec stalo.

Jaké byly začátky značky?

Začátky byly krásné, jelikož jsem dělala od začátku to, co mě naplňovalo a bavilo.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Nejraději pracuji se sójovým voskem, který jsem si zamilovala zejména proto, že na rozdíl od vosku parafínového neobsahuje toxické látky. Naše svíčky jsou tak vhodné i pro alergiky, astmatiky a děti.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Preciznost a originalita.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Svíčka NOOR. Svým elegantním vzhledem je krásným doplňkem do každého interiéru.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Mou největší motivací je nadále dělat to co mě baví a naplňuje a neustále se v tom zdokonalovat. Do budoucna plánuji tvořit stále nové a nové designy a zkusit výrobu rovněž i z vosku včelího.

bottom of page