top of page
myplatform1
myplatform

MY PLATFORM

MY platform vzniklo z lásky. Z lásky k módě. Z lásky ke krásným udržitelným kouskům oblečení z přírodních a příjemných materiálů a látek, které neputují přes celou zeměkouli. Šijeme u nejšikovnějších švadlenek v Krušných horách. Basic věci, které nevyjdou jen tak z módy a budou ve vašem šatníku dlouho. Z látek, které jsou příjemné a pohodlné na těle. Materiály mají certifikaci GOTS a OEKO-TEX. MY platform se snaží být lokální, etická a udržitelná značka, jen co to jde. Myslíme i na obalový materiál, který je recyklovatelný. 

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Z lásky k módě a z touhy vytvářet basic kousky, které ale budou prostě a jednoduše lokální. Podpořit české švadlenky a celé to spojit dohromady. Přiblížit lidem slow fashion. A ikdyž je konkurence veliká, tak prostě do toho jít a zkusit to!:) MY platform má i ručně pletené svetry, které pletla jedna úžasná žena. Věci s příběhem a láskou, to je budoucnost. Značka vznikla během covidu, před rokem a půl.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Od malička jsem milovala oblečení a módu. Fintila jsem se před zrcadlem, už od asi tří let a byla to moje nevětší zábava, půjčovat si máminy věci. Jsem ale nakonec povoláním divadelní a filmová herečka. Což ale znamená neustále být v nějakém kostýmu a vypadat a cítit se dobře. Móda je více než je možná zřejmé s uměním a herectvím spojená. Je to první věc, na kterou se divák podívá. Jak herec vypadá, jak mu to sluší. Moc ráda bych svoji novou malou značku přiblížila lidem a budu nesmírně vděčná, když budu moci na Le marketu být a být jeho součástí!:)

Jaké byly začátky značky?

Velice euforické a pak velice těžké, neboť nemám žádné zkušenosti v bussinesu, jen nadšení:) Snažím se tedy teď značku přiblížit lidem, aby se začala aspoň malinko prodávat a je úžasné, že mé herecké kolegyně moje oblečení nosí a jsou z něj nadšené, to je moje největší zpětná vazba a mám z ní velkou radost!:)

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

BIO certifikovanou bavlnou, mušelínem a přírodními BIO přízemi a lnem a BIO konopí. Vše s certifikací GOTS. A proč? Protože tyto materiály jsou udržitelné a dostupné i v této kvalitě. Mušelín je hit už několik sezón, ale není se čemu divit, s jeho vlastnostmi. Beru to také tak, že klient si něco žádá, doba si něco žádá a je důležité to poslouchat a né být za každou cenu sice originální, ale také přemýšlet malinko prakticky.Takže třeba BIO hedvábí je úžasná věc, ale zatím jsem si na tento druh látky netroufla, neboť cena je příliš vysoká a tedy na začátek nereálné vytvářet takové kousky:)

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Světlá barva. Příjemno a hebkou. Klid a čistota. Teplo a jednoduchost. Basic a minimalismus.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Je jich víc, ale mikiny a trička z BIO bavlny a svetry pletené

bottom of page