top of page

MR. LITTLE FOX

V Mr. Little Fox věříme, že dětský pokoj by měl být stejně výjimečný a unikátní, jako jsou děti samotné. Proto vytváříme kvalitní a stylové dětské produkty od povlečení až po přebalovací podložky a další doplňky do dětského pokojíčku, které vzájemně hezky ladí. Pro zachování co nejvyšší kvality je většina našich produktů vyrobena v České republice.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Nápad založit Mr. Little Fox dostala majitelka značky Linda Kučerová poté, co se jí před necelými 5 lety narodila dcera Jasmínka. Při zařizování jejího dětského pokojíčku si uvědomila, že nabídka na trhu bytových doplňků a dekorací s dětskými motivy je malá.

Jaké byly začátky značky?

Značka vznikla před 5 lety s pár produkty, jako jsou polštářky a hrníčky. Od té doby se naše portfolio značně rozšířilo také o dětské povlečení, hrací koberečky, obaly na kufry, úložné boxy, bryndáčky či přebalovačky.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Mr. Little Fox dbá na kvalitu a pohodlnost výrobků určených pro naše nejmenší. K výrobě ložního prádla proto využíváme bavlněný satén, který je našim oblíbeným materiálem.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Veselé a zároveň stylové dětské motivy, které spolu vzájemně ladí.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Momentálně je to dětské povlečení, které máme v mnoha barevných a designových kombinacích, a také různých velikostech.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Naší motivací je skrze výrobu kvalitních produktů a za použití designů talentovaných ilustrátorů podpořit dětskou kreativitu a představivost. K tomuto účelu jsme do naší kolekce zařadili také produkty určené k vybarvování (polštářky, koberečky), které jsou k dostání se sadou pratelných fixů.

bottom of page