MOROCCAN SENSE

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Myšlenka vznikla před rokem, kdy jsme si s manželem řekli, že by bylo fajn mít vlastní značku a budovat si jméno kvalitní přírodní kosmetiky, která obsahuje jeden z nejlepších olejů na světě - arganový olej. Manžel pochází z této krajiny a jeho rodina vlastní stromy zvané Arganie trnité, spojili jsme mezinárodní a rodinné síly a na českém trhu se odvažujeme říci, že nabízíme nejkvalitnější arganový olej přímo jako výrobci.

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

V dětství ani v dospívání nás konkrétně ke kosmetice nic nevedlo, ale tvořivé tendence ve všech směrech máme s manželem oba dva určitě v sobě. Manžel je vyučený francouzský patisser tedy cukrář, já jsem od dětství byla vedena uměleckým směrem. Mohla bych tedy říci, že manžel tvoří receptury a já design a vzhled našich produktů. Tato asociace přišla ale teprve až s Vaší otázkou, nikdy jsem nad tím takto nepřemýšlela.

 

Jaké byly začátky značky?

Velmi náročné především finančně. Vysoké výdaje za suroviny a obaly nebyli malé, ale aby se člověk dostal na přijatelnou cenu, firmy tlačí na odběr. Co se týče ingrediencí máme štěstí, že olej se vyrábí  Maroku přímo pro nás prostřednictvím berberských kooperací. 

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

 Materiál neboli surovinu bezpochybně arganový olej, i když otázka se spíše váže na jiný obor, téma je jasné - marocké lážně Hammam, to je nyní aktuální řada, kterou právě tvoříme.

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

 Jedinečnost v oblasti péče o pleť, tělo i vlasy. Marocké tendence se snažíme ukrýt do všech našich produktů.

 

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Srdcovka je pleťová růžová voda neboli čistá destilovaná pleťová voda z okvětních lístečků marocké růže damašské odrůdy. Nedokážu si už bez ní představit celý den. Ráno mi pleť krásně sjednotí a během dne doplní hydrataci. Večer mi pleť krásně zklidní a zrelaxuje všechny smysly.

Poté je to určitě čistý arganový olej. Zázrak na vše :-)

   

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivace je především ukryta v touze předat všechny možnosti, jak pečovat o své tělo šetrně tradičními marockými kosmetickými produkty. 

 

Co se Vám na LeMarketu líbí nejvíc? :)

Především jeho orientace na drobné, ale velmi originální producenty, výrobce a designery. Neboť se právě i my tak cítíme.