top of page
moroccansense
moroccan
moroccan111
moroccan1
moroccan11

MOROCCAN SENSE 

Kosmetická značka Moroccan Sense má nejen marocké, ale také české kořeny. Když se láskyplně spojí dvě kultury, vznikne něco autentického a originálního. Jmenujeme se Eva a Said a společně bychom Vám rádi představili přírodní a organické produkty v péči o pleť, tělo a vlasy. Inspirací nám je kouzlo samotného Maroka, jeho ojedinělá kultura i unikátní přírodní bohatství.

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Tvorba byla součástí našeho života už od dětství. Eva je výtvarně nadaná, takže svoje myšlenky promítá do vzhledu obalů a etiket. Said se vyučil francouzským cukrářem, takže pro něj je výroba kosmetických produktů velmi blízká. Míchání krémů, másel a olejů musí mít totožné postupy převážně z hlediska zachování teplot, jedině tak vzniknou naše krásné konzistence plné marockých ingrediencí a vůní.

 

Jaké byly začátky značky?

Každý začátek založení značky je náročný, co si budeme...Ale ta motivace s pocitem, že člověk buduje něco vlastního, je asi největším hnacím motorem. A my stále budujeme, podařilo se nám zařídit si vlastní výrobní prostor nedaleko Prahy, teď už zbývá se jen dostat do povědomí a proto bychom se rádi stali opět součástí Lemarketu, jako tomu bylo minulý rok. Jsme také moc rádi, že nás nepoložila doba ovlivněná lockdownem a vládními opatřeními.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Téma Maroko a jeho inspirativní kultura včetně přírodního bohatství.

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Česká výroba s marockými surovinami, díky rodinnému zázemí s vlastní produkcí arganového oleje v Maroku.

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Šampon s kondicionérem s obsahem arganového oleje.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

V plánu máme začít se orientovat na hotelová zařízení, protože výrobní zázemí nám umožňuje vyrábět miniaturky ve větším množství. Zatím jsme stihli dodávky do hotelu Michelangelo  (která byla přerušena opět uzavřením hotelu z důvodu pandemické situace), ale moc se nám líbí myšlenka oslovit menší boutique, spa a welness hotely a dodávat hotelovou kosmetiku. Jsme otevření jakékoliv spolupráci, která bude v souladu s naší filozofií.

 

 

bottom of page