top of page
mojerukavice
photo_Dara_Rakovcik-0685
mojerukavice3

MOJE RUKAVICE

Jsem rukavičkářka, přesvědčím Vás, že rukavice po celý rok jsou krásné a funkční. Ušiju Vám rukavice na míru. U mne můžete zažít den v roli rukavičkáře na kurzu. Ctím tradici a řemeslnou výrobu. Každý pár ode mne je originál.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Rukavičkářství je mým životem, jsem lektorka výuky tohoto řemesla. Jsem zde abych našla a vyučila nástupce., a nenechala řemeslo zapomenout. Značku jsem založila v roce 2019.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Ano jsem přímo z oboru, jen do 2018 jsem byla na různých pozicích vedení a řízení firem rukavičkářských. Tento rok prožívám neuvěřitelnou transformaci sebe a vše se promítá do mé práce.

Jaké byly začátky značky?

Nelehké...hlavou proti zdi několikrát. Covid mi ukázal kde je mé místo,. tady v Čechách a pokračovat v tradici a práci rukavičkářky.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Kůže, jediný nosný materiál na výrobu rukavic a věky věků. A další přírodní materiály jako je kašmír, vlna, čisté hedvábí.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Výroba na míru, zakázkové objednávky malých objemů. osobní servis a přístup. Luxusní výrobek přímo pro klienta. Zabývám se i zakázkami pro klienty s rukami , které mají zdravotní hendikep.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Rukavice bezpodšívkové kdy kůže se dotýká přímo kůže v rozmanitých barvách a kombinacích.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Mám v plánu všem obléci na ruce Moje rukavice. A to po celý rok, nejen v zimě.

bottom of page