top of page

MMMOJE

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Původně šlo jen o koníček s touhou vyrobit něco hezkého pro své děti. A postupně se z koníčku stala práce snů a vznikla značka MMMoje. 

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Celou školku jsme prokreslila a na konci roku jsem si nesla domu velikánský štos kreseb. Na základní škole a střední jsem pokreslila několik sešitů. Vlastně jsme si kreslila celý život a v některých etapách víc a v některých méně. Až s dětmi jsem se k tomu vrátila a jsem za to moc ráda. Protože konečně dělám práci co mě baví a naplňuje.

 

Jaké byly začátky značky?

Úplný začátek byl na Fléru. Šila jsem hlavně hnízda pro miminka. Po Fléru jsem dostala k narozeninám doménu a eshop . A postupně vznikaly nové produkty a celkový styl MMM.  

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Zakládáme si hlavně na vlastním designu. Grafika a ilustrace aplikované na kvalitní materiály jako je 100% bavlna a GOTS úplety. Hodně nás teď baví sítotisk.

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Asi naivní a snové ilustrace pro malé i velké.

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Jde o postavu Ethiena. Je to postava mé první ucelené kolekce a dodnes jí mám moc ráda.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Momentálně čekám až nám dorazí nový porcelánový talíř s novým MMM designem. Na ten jsem hrozně zvědavá a dovezu ho i na LeMarket. Ještě máme v tisku nové MMM designy bavlněné metráže. Takže je se na co těšit.

Co se Vám na LeMarketu líbí nejvíc? :)

Lemarket je krásný market a loni se mi na něm moc líbilo. Moc se už těšíme na letošní setkání jak s organizátory tak s návštěvníky. 

bottom of page