MINIMAL

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Obdivuji japonskou kulturu, které je minimalismus nedílnou součástí a můj manžel mi vyplnil jeden z největších snů. Podívala jsem se letos v květnu do Japonska. Nápad tvořit šperky z korálků vznikl jako přímá inspirace ze země, kde se drobounké korálky vyrábí. Japonské dámy se zdobí velmi jemně a decentně. V Tokiu jsem navštívila neuvěřitelný obchod s korálky a dalšími doplňky, který na mě také velmi zapůsobil.  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Už jako malá holka na základní škole jsem nadšeně kreslila cokoliv, co mě zaujalo. To mi vydrželo až do doby, kdy začalo být aktuální téma kam na střední školu. Vybrala jsem si obor propagační výtvarnictví. Počítačová grafika se v té době vyučovala velmi okrajově, tak že různé reklamní poutače, plakáty, psaní písma atp. jsme tvořili ručně. Tato kreativní tvorba mě velmi bavila a ovlivnila.

Jaké byly začátky značky?

Značka minimal vznikla teprve letos v létě, tak že si myslím, že je ještě na začátku :). Velmi mě bavilo vymýšlet logo, zpracování e-shopu a hlavně první design náramků a náhrdelníků, které se ( troufám si říct) líbí a dělají radost. Zjistila jsem, že nejsilnější je kontakt přímo se zákazníkem, možnost prohlédnout si výrobky, vyzkoušet a hovořit o nich.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Pracuji ráda se všemi materiály, které používám, ať už jsou to japonské skleněné korálky, celo-stříbrné korálky, skleněné krystaly Swarovski, říční perly, přírodní nebarvené minerály/polodrahokamy, mořské korály a další krásné detaily. Nejvíc mě baví tyto materiály kombinovat, vytvářet tím vlastní návrh šperku.

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Ručně navlékané šperky s jemnými japonskými skleněnými korálky a splétaným „zámeček“ pro úpravu velikosti, který je také ruční prací.

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Náramek a náhrdelník s názvem „o-o-o“. Jde o produkty s japonskými skleněnými korálky pokovenými 24 karátovým zlatem a matným palladiem. Ústředním detailem jsou tři polodrahokamy morganit, v kterých je zároveň skryto logo značky.

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Vždy jsem toužila tvořit rukama a realizovat se něčím, co s ruční tvorbou souvisí a hlavně, co mě zároveň baví a  dělá radost i někomu dalšímu. Tuto touhu mi výroba šperků z korálků dokonale naplňuje. 

Co se Vám na LeMarketu líbí nejvíc? :)

Není tak masivní, jako některé jiné konkurenční markety. Tím se tam cítí lépe jak prodejci, tak i zákazníci..

PRO ZÁKAZNÍKY

aktuality

kalendář

EXTERNÍ ODKAZY

blog

lemarkethlidarna.cz

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon

© 2018  by LEMARKET studio