top of page
qHnpKEPQ
meloune2
meloune21

MELOUNE JEWELS

jsme česká firma, co věří, že se v dnešním online světě ještě dá najít kousek poctivé, a hlavně srdcem dělané práce. Naše šperky se pro Vás snažíme pečlivě vybírat, záleží nám nejen na kvalitních materiálech, ale také na jedinečnosti každého jednotlivého kousku, který projde našima rukama. Zakládáme sI na tom, aby každá žena, dokázala najít ve šperku kousek sebe a své jedinečnosti, a byl pro ni příjemné zpestření dne, ať už na sobě má tepláky nebo zrovna pospíchá na schůzku. Chceme být detail, který vždy upoutá. Každá jednotlivá objednávka je pečlivě zabalena, spolu s ručně psaným vzkazem. Milujeme osobitost, a proto u každého zákazníka nesmí chybět jeho jméno vepsané na samotném balíčku. Chceme aby se Vaše šperky měly stále jako v peřince, jako od prvního okamžiku rozbalení. Proto, jakožto zastánci přírody a naší planety, jsme navrhli balení takové, aby se dalo i nadále využívat, a vy jste Vaše šperky mohli mít stále u sebe, ať už budete kdekoliv.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Před rokem a půl, nikde jsem takové šperky které by vydržely a zároveň byly za příznivou cenu a trendy nenašla, inspirace přišla ze zahraničí , kde jsem strávila nějaký čas. 

  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Objevovaly, škola mě naopak donutila dělat něčo uplně jiného. 

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

925 Sterlingové stříbro / stainless steel nerezová ocel

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Minimlaistické a zároveň vždy přizpůsobivé aktuálním trendům

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Yankee je best of the best.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Chtěli bychom se dostat více do podvědomí lidí a navázat s nimi osobní kontakt, budovat s nimi vztahy a k tomu nám právě dopomůže účast na těchto skvělých akcích!

 

 

bottom of page