top of page
MARIELI
MARIELI1
MARIELI2

MARIELI

Objevte novou dimenzi spaní. Je to jako byste každou noc spali ve Four Seasons. Je to každonoční oblečení. Nová česká značka prémiového ložního prádla ze 100% bavlny a péřových výplní ze 100% prachového husího peří vyrobeného ručně v české dílně. Snili jste o osobní výšivce na povlaky polštářů? Pro vás, vaše děti, maminku a tatínka – dopřejte si tu malou drobnost, která vám udělá radost každé ráno. Schovat se. Číst si. Brzo ráno vstát. Nebo si přispat. V povlečení MARIELI můžete úplně cokoliv. #osobnizalezitost

 

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Od začátku jsme chtěli, aby MARIELI byla značka, která svět zlepší. Eticky k lidem i k přírodě. Proto jsme hledali ekologické materiály a etickou výrobu. Našli jsme. Organickou bavlnu s certifikátem ÖkoTex. Naše péřové výplně vyrábíme ručně v malé české dílně, protože nám velmi záleží i na etické výrobě našich produktů. Peřina je dvojitým prošitím rozdělena na čtverce. Díky tomu se peří nesesypává a rovnoměrně zahřívá. Zároveň jsou naše přikrývky důmyslně zpracované tak, aby žádným švem neunikala jemná peříčka ven a jsou také vhodné pro alergiky. Lze je prát i sušit v sušičce. Ložní prádlo ze 100% bavlny. Saténové nebo perkálové povlečení. To vyrábíme přímo pro naši značku v malé manufaktuře v Izraeli, kde lidé pracují rádi a předčila evropské výrobny v kvalitě i ekologickém přístupu. Lze prát na 60. Máme také dětskou kolekci. Osobní výšivka na polštářích MARIELI. Minimalistická výšivka doplňuje váš domov, polštář nese kousek vás. Dopřejte si ji. Tu vyšíváme v české dílně na základě poptávky od zákazníka.

 

Jaké byly začátky značky?

Značku stále stavíme, budujeme. Nejen navenek, ale také uvnitř firmy. Protože vše má vliv na celkový dojem a "kulturu", image.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

100% bavlna, témata kolekce vybíráme podle toho, co je blízké především pro majitelku, ale také se ptáme zákazníků. Ať už to je například žluté pruhy alá Toskánsko, nebo hravé puntíky. Ale náš základ vždy tvoří "čistě bílá". Čistota a harmonie v každém domově. Chystáme také i limitované edice.

 

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Bílá. A ten pocit, který zažijete na první dotek. Unikátní monogramy a výšivky. Prémiovost. A pohlížíme na naši značku nejenom z pohledu kvalitních produktů, ale také celkově na spánek, který je základem pro každý den. Chceme budovat tu myšlenku, aby se lidé nad spánkem zamýšleli a nebrali to jen jako samozřejmost,

 

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Všechny. Do každé kolekce dáváme srdce a je něčím specifická. Dalo by se tedy říct - MARIELI jako celek.

 

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Přinášíme ultimátní odpočinek a spánkový wellness do každé postele. Prémiové povlečení z bavlněného saténu a perkálu, utkaného z dlouhých vláken té nejkvalitnější bavlny a ručně šité přikrývky ze 100% prachového peří. V posteli trávíme 8 hodin denně, třetinu našeho života. A to rozhodně nebereme na lehkou váhu, proto přinášíme absolutní komfort a čistý design do vašich ložnic. S námi zažijete ten pocit na první dobrou.

bottom of page