SL_portret
03_MAESTRO_BREZEN_2017_f_Kristina_Hrabet
maestrokatastrof

MAESTROKATASTROF

Pod značkou maestrokatastrof nabízí ilustrátorka Silvie Luběnová na zakázku zdobený porcelan. Ilustrované kusy a kolekce na narozeniny, svatby, či pohřby… 

 

Snad každý má rád věci, které se dědí a zůstávají tak dlouhá léta v rodinách a jejichž příběh s přibývajícím časem získává na síle. Ti, kteří daný předmět vlastní si vždy k vyprávění něco přidají a věc tak žije dál. Kromě šperků, obrazů, nábytku či foto alb je to take porcelán. Porcelánové dědictví nemusí být vždy perfetkní a v souladu s vkusem obdarovaných, ale nový majitel má možnost přidat na starý kus novou vrstvu příběhu. 

Nechte si tedy, dle svého přání udělat třeba zásnubní talíř….starý ovál, který díky nové ilustraci získá na hodnotě a bude jen a jen pro/o vás. Nebo třeba terinu na polévku s vašimi iniciálami či jinak presonalizovanou ilustrací, která bude zdobit každý sváteční oběd ve vaší rodině. Jídelní servis pro děti, neteře a vnoučata. Desertní talířky na nedělní dort nebo šálek s podšálkem do práce, aby to lépe šlo!...zkrátka začněte zbrusu novou cestu onoho předmětu.