top of page
macrame7
macrame4
macrame3
macrame5
macrame2

MACRAMALI

Značka Macramali vznikla z lásky k ruční práci, přírodním materiálům a technice Macrame. Snaží se Macrame posunovat stále novými směry, které překvapí svou propracovaností, jednoduchostí a jemnými liniemi. Hledala jsem cesty, vhodné materiály, abych mohla Macrame představit i v této moderní době, mladým lidem a myslím, že Lemarket je skvělou příležitostí.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Před třemi lety, kdy jsem se inspirovala ze zahraničních designových webů a bohužel zde na českém trhu jsem nic podobného nemohla najít. Začala jsem se učit této krásné technice a vymýšlet stále nové formy a druhy.  

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Začala jsem tvořit, když jsem čekala miminko. Chtěla jsem něco pro něj vytvořit a začala podle návodů na youtube háčkovat hračky. Takže můj první pokus o kreativní rukodělnou činnost začal s příchodem miminka. Na mateřské mi chyběla tvůrčí práce, hledala jsem, inspirovala se a Macrame mě opravdu nadchlo.

 

Jaké byly začátky značky?

Původně mým záměrem bylo si pro vlastní potřebu vytvořit nástěnné dekorace, ale při tvorbě jsem získávala pozitivní ohlasy na mou práci a moc mě těšilo, že mohu udělat radost i někomu jinému. Pozitivní reakce zákaznic mě vždy posouvají dál.

  

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Nejraději pracuji s přírodními materiály, 100% recyklovanou bavlnou, dřevem, bambusem, protože k Macrame patří a dodávají ji ten pravý vzhled.

  

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Originální a propracovaný design, možnost zakázkové výroby a čistě přírodní materiály. 

  

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Největší srdcovka je 2m Macrame svatební brána a Macrame teepee, které jsem představila jako první v České republice.

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Mojí motivací jsou pozitivní reakce mých zákaznic. Mám v plánu se dále inspirovat a vymýšlet pro ně novinky, workshopy.

 

 

bottom of page