LVICE V PORCELÁNU

Lvice v porcelánu to je talířek MILUJ, LÁSKA, RADOST. Lvice v porcelánu to je síla něhy a jemnosti. Lvice v porcelánu to jsou i šperky nebo servírovací talíře. Každá věc je tvořená, mačkaná, malovaná ručně, oděná do zlata nebo platiny.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Že jsem člověk, který není úplně zaměstnatelný jsem si uvědomila celkem brzy. S myšlenkou pustit se na vlastní triko do světa jsem si pohrávala dlouho. Chvilku jsem se hledala a zjišťovala, co by mi nejvíc vyhovovalo. Nakonec zvítězila hlína, ke které jsem přičichla na střední keramické škole, na kterou jsem původně vůbec nechtěla.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Mou životní cestu nasměrovala místní Zuška, kterou jsem navštěvovala od první třídy.

Jaké byly začátky značky?

Začátky značky byly krušné. Začínala jsem tvořit pod jiným jménem, nevěděla přesně kam se v tvorbě vydat, rozjed byl pomalý. Výrobky jsem prodávala pouze na fleru a myslela, že to nepůjde. Změnou jména i loga a i proměnou sebe sama se značce začalo dařit.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Nejčastěji tvořím z porcelánu - průsvitného i neprůsvitného.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Typická je ruční výroba od začátku až do konce. A také používání preparátů zlata a platiny.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Srdcovkou je určitě mini talířek pod šperky MILUJ, který v začátku odstartoval úspěch značky a stále patří mezi nejoblíbenější produkty.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivace pro mne je spokojenost - má i zákaznic. A taky svoboda a tvořivost. V plánu mám vymyslet talířky pod šperky v nových tvarech i barvách. A také navrhnout nové brože do podzimu.