top of page
< Back

Ananasana

Udržitelné jógamatky a doplňky

Příběh Ananasany začíná na ostrově Nusa Penida. Období života strávené tam, dalo základ nejen této značce, ale také mým vášním, lásce, přátelstvím navždy a životním hodnotám.

Indonésie byla mým prvotním zdrojem inspirace nejen svou krásou, barvami a tvary, ale také ve využívání přírodních zdrojů při tvorbě obyčejných věcí.

Život potápěčky je nádherně náročný, nikdy nevíš co tě čeká, nemůžeš předvídat a nadiktovat si, co pod vodou potkáš příště. Stejně tak vznikla Ananasana, přirozeně a vlastním tempem. Se změnou místa se změnila i má pracovní uniforma, z neoprenu byly legíny a z potápěčky po nějaké době taky jogínka.

Jogínka co nenechá nic jen tak, upřesněme. Urychlíme to, trávíš hodiny denně na jógamatkách z ropy v odpudivých barvách. To byl alespoň můj názor tou dobou. Přičti k tomu tu inspiraci, přírodní materiály a kreativní hlavu a vyšla z toho první jógamatka. Jógamatka, ze které se stala Ananasana taková, jakou je dnes.

Ananasana dospívá a zraje a mění se tak, jako my všichni okolo. Už není tou, kterou byla v listopadu 2017, když do Česka přišla první potištěná jógamatka a navíc ještě z přírodních materiálů. Plujeme na vlně - někdy máme múzu a sypeme nápady z rukávu, někdy máme útlum a užíváme si rozjetou flow.

08-wemove-bezove-teplaky-bile-tricko-s-potiskem-damske-sportovni-obleceni.jpeg
bottom of page