top of page

LÍPA

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Rozhodli jsme se vytvořit krásnou, novou kolekci dárkových předmětů, nejen pro turisty. Chyběla nám v České republice značka, která by spojovala tradici a řemeslo, spolu s moderním designem. 

 

Jaké byly začátky značky?

Značku jsme veřejnosti představili v květnu 2016 v rámci Prague design week, odkud jsme si dokonce odnesli cenu v kategorii produkt/kolekce roku. Našim hlavním cílem bylo otevření kamenného obchodu, který máme od loňského srpna, přímo na Malém náměstí v centru Prahy. 

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Naši kolekci během celého roku doplňujeme a připravujeme další a další novinky. Moc rádi se vracíme k tradičním materiálům jako je dřevo, porcelán, len. Nejraději podporujeme také tradiční firmy nebo rodinné manufaktury po celé České republice. A naše hlavní téma :), název již napovídá, je to krásná a majestátní lípa. 

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Milujeme celou naši kolekci, ale pokud máme před Vánocemi vypíchnout jeden produkt, zcela určitě to je sada vánočních, ručně foukaných, skleněných ozdob. Ty jsou dokonalé!

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Naše motivace, to, co nás žene stále dopředu, jsou lidé. Máme velkou radost, že naše zákazníky zajímá příběh, který se ukrývá za produktem a čím dál raději si pořizují kvalitní, poctivě a s láskou vyrobené předměty. 

 

Co se Vám na LeMarketu líbí nejvíc? :)

Na LeMarketu je krásné to, že s námi sdílí stejné hodnoty. Moc si takovýchto projektů vážíme a jsme za ně moc rádi!

bottom of page