top of page
LilyLu

LILYLU

Jako maminka dvou dětí bylo vždy mou vášní obklopovat je věcmi, které nebudou jen practické, ale budou krásné, bezpečné a také vysoce kvalitní. V našem obchůdku najdete produkty, pečlivě vybrané z celého světa. Nezáleží na tom, zdali je to světově proslulá značka, menší lokální firma nebo maminka vyrábějící něco nádherného ve svém volném čase.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Myšlenka založit tuto službu přišla ve chvíli kdy jsem očekávala naše první dítě. Neustále jsem hledala produkty pro našeho malého, které jsem bohužel nebyla schopna pořídit v našich krajích a byla jsem nucena využívat zahraniční služby.   Jakmile jsem byla v očekávání svého druhého dítěte byla jsem vystavena stejné situaci a v ten okamžik jsem se rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny a udělat krok do neznáma. V ten okamžik jsem začala zrealizovat svůj sen a LilyLu se stalo skutečností. 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Nejvíce mě obohatiliy návštěvy cizích krajů a inspirování se krásnými věcmi, které jsem poznala na cestách.

Jaké byly začátky značky?

Dodnes si pomatuji na náš zastavěný byt krabicami a veliká radost z každé příchozí objednávky.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Krásný design, přírodní materiály, nevšední zpracování

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Většinu produktů mám otestovanou na vlastních dětech. Mezi největší favority patří odrážedlo wheelybug a naši králíčci jellycat. Značku Jellycat jsem objevila poprvé v Londýně 16 let zpět a byla to láska na první pohled. Když jsem otevírala obchůdek králíčci nemohli chybět.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Zaměřit se na čisté a nadčasové výrobky pro ty nejmenší

bottom of page