top of page
laforme2
laforme
laforme6
laformw3

LA FORME BAKERY

La forme je pekárna s duší rockové hvězdy.

U nás se tradice setkává s inovací a to ve formě výborných croissantů, dánského pečiva, výběrové kávy a velebné atmosféry. Naše dobroty jsou takové jaké jsou, díky naší náročné 3-denní přípravě, kdy naše těsto kyne a poté se laminuje. Po tomto procesu se tvaruje do Vašich oblíbených pečiv.

Díky tomu, že jsme v srdci Evropy můžeme kombinovat, prémiové ingredience z celého světa, skvělé francouzské máslo, mouku

z Itálie, lokální ovoce. A i díky tomu vytváříme pečivo, které je opravdu speciální.

Jaké byly začátky značky? 

La forme rozpřáhla svojí pekařskou náruč v určitý čas, na určitém místě: Duben 2019 na Jaselské 10. Na Praze 6 jsme měli možnost si oťukat naše schopnosti a dále se zdokonalovat v našich procesech. Praha 6 je pro nás snové místo: malebné, plné rodin a upřímných, šťastných lidí. Věříme tomu, že jsme se stali nedílnou součástí zdejšího života, všechno je totiž jednodušší s vonavým croissantem a šálkem cappuccina!!

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka? 

Naší největší srdcovkou je danish s pudinkem. Máme ho rádi nejenom my, ale i zákazníci. Sjíždějí se na něj lidi z celé Prahy

Jaká je vaše motivace a co máte nyní v plánu?

V Dejvicích jsme se zabydleli a momentálně expandujeme. Milou atmosféru chceme přenést i do našeho nového prostoru v Krkonošské ulici, bude to naše doposud největší pobočka. Také jsme díky hodnotné zpětné vazbě zjistili, že chleba a bagety jsou něco, co se jednoduše nedá opomenout. Pomalu rozšiřujeme naší nabídku a brzo se můžete těšit i na čerstvě upečené kváskové bagety a chleby.

bottom of page