top of page

LAF

Jsme pár (Lucka a Filip), který se v době karantény rozhodl využít volný čas ke tvoření. Rozhodli jsem se využívat materiál, z kterého dělá Lucky taťka průmyslové podlahy k vyrábění dekorací. Hrajeme si s pryskyřicí a tvoříme z ní obrazy. Do budoucna počítáme například s konferenčními stolky, podtácky atd.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Karanténa - doba, kdy jsme nemohli chodit do práce nás donutila přemýšlet o našem branou.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Vždy nás oba bavilo něco tvořit. Škola ale ani jednoho z nás v tomto směru extra neovlivnila.

Jaké byly začátky značky?

Naše značka je stále v začátcích. Vypustili jsme ji do světa teprve před 2 měsíci. Oba dva pracujeme a zatím je to pro nás spíše koníček. Máme ale obrovskou radost, že se značka pomalu rozjíždí a že máme několik poptávek k zakázkám.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Pracujeme se dřevem, pigmenty a pryskyřicí. Nejvíc nás na tom baví to, že nikdy nevíme, jak konečný obraz bude vypadat. Chemická reakce mezi pryskyřicí, pigmentem a teplem si dělá co chce. Každý náš kousek je originál a i kdyby jsme se snažili sebevíc, nikdy se nám nepovede udělat 2 totožné kusy.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Jedinečnost.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Každý obraz v kulatém tvaru.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Naše motivace je dělat lidem radost a zdobit zdi našimi neobyčejnými kousky. V nejbližší době máme v plánu přesunout naši tvořírnu do Prahy a začít si hrát například se stoly, podtácky, Langobardy, hodinami atd.

bottom of page