top of page

LA BIORGANICA

Zabýváme se oblastí přírodní kosmetiky! Uvědomujeme si, že nejlepší cesta v péči o člověka i planetu je BIO. I z toho důvodu nejdříve podrobně čteme složení každého výrobku a hledáme ideálně ty, které splňují kritérium 100% bio kvality.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Před šesti lety v rámci pátrání po vhodné péči pro děti jsme nakonec narazily na ručně vyráběnou 100% bio kosmetiku Inlight z Velké Británie, která patří k nejčistším značkám na světě. Andreu zvyklou na nejluxusnější krémy ohromilo, že se její pleť po použití bio balzámů začala doslova měnit před očima. Postupem času se uzdravila i Petřina pokožka postižená těžkou formou akné a pigmentovými skvrnami. V té době Petra navíc kojila syna, jemuž po matčině přechodu na přírodní kosmetiku zcela zmizel atopický ekzém.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Dohromady nás svedly naše tehdy ještě nenarozené první děti na těhotenském kurzu. Staly se z nás kamarádky a maminky, které si po letech intenzivní práce konečně užívaly rodičovskou dovolenou.

Jaké byly začátky značky?

Dohromady nás svedly naše tehdy ještě nenarozené první děti na těhotenském kurzu. Staly se z nás kamarádky a maminky, které si po letech intenzivní práce konečně užívaly rodičovskou dovolenou.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Zaměřujeme se na hledání čistě přírodních značek, ideálně 100 % bio, které jsou mimořádné svojí účinností.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Zabýváme se oblastí přírodní kosmetiky! Uvědomujeme si, že nejlepší cesta v péči o člověka i planetu je BIO. I z toho důvodu nejdříve podrobně čteme složení každého výrobku a hledáme ideálně ty, které splňují kritérium 100% bio kvality. Takových značek je na světě zatím naprosté minimum. Máme to štěstí, že ty nejčistší z nich patří právě do našeho portfolia.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Ručně vyráběná 100% Bio pěstící kosmetika INLIGHT

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Zastáváme názor, že smyslem firmy v dnešní době není pouze zisk, ale také pomoc potřebným. Není nám lhostejné, co se děje s naší planetou, a proto sami aktivně vymýšlíme vlastní charitativní a ekologické aktivity a na mnoha dalších se alespoň částečně podílíme.

bottom of page