top of page
63_triko-bile-denisa
57-4_kimono-black-detail
66-6_mikina03

KOMIO

Komio je projekt jedné mámy, které něco chybělo… Ta máma jsem já, Anna. Přeměna v mámu, nyní už tří dětí, zcela změnila můj život, moje děti jsou pro mě velkou inspirací. Když k nám přišla dvojčata a já je kojila v tandemu, začala jsem hledat kojící módu, která by mi vyhovovala kvalitou materiálů, designem a udržitelností. S podporou manžela jsem založila Komio a začala tvořit. Navrhuji střihy oblečení pro kojení, které jsou pohodlné při celodenním nošení, a aby kojení vašeho děťátka probíhalo diskrétně a komfortně. Vstupy ke kojení jsou navržené pro pohodové nakojení i v tandemu. To je ideální pro maminky dvojčat. Použité materiály splňují vysoké standardy mezinárodní biotextilní organizace GOTS (Global Organic Textile Standard), a stejně tak vysoké požadavky pečujících maminek. Šijeme v České Republice a naše švadlenky jsou náležitě odměněny. Baleno s láskou a ohledem na životní prostředí, kterému prospívá recyklace.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Kdyz se mi narodila dvojcata a zacala jsem kojit tzv. v tandemu, dve deti zaroven. Potrebovala jsem pohodlne kojici obleceni a tady prisla myslenka navrhnout vlastni.

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

me ovlivnilo materstvi, rodicovstvi.

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

BIO textilie s certifikatem GOTS

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Upovídaná, mírně odrzlá zvířátka a geometrické linie.

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Minimalisticky design GOTS materialy Funkcnost Pro Komio je specificka funkcnost, kojici vstupy ktere umozni pohodlne kojeni do nositka a kojeni dvou deti zaroven

 

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

pripravuju podzimni saty z tencelu a na ty se hodne tesim. Jsou prekrasny a smeruju i k nekojicimu obleceni, vzhledem k poptavce ktera stale stoupa. Od zari budu mit dostupnou celou moji kolekci iv nekojo verzich. a hodne daleko je nosici mikina. .) Opravdu hodne daleko.

bottom of page