top of page

KLOKART

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Fundraisingový projekt KlokArt vznikl v roku 2016 s cílem dlouhodobě finančně podporovať zarízení FOD Klokánky. Bylo to po tom, jako zakladateľky Ivana Valkusová a Petra Berková videli dokument o situaci, v jaké se FOD Klokánky nacházejí a rozhodli sa jim pomoct.

  

Jaké byly začátkY?

Projekt byl od začátku nastavený tak, aby oslovoval a prepájal s cílem pomoct, známe osobnosti s nádejnými mladými umelci. Na začátku jsme oslovovali osobnosti a umelci, s kterými jsme sa znali. S postupem času se nám podařilo oslovovať stále nové osobnosti, které problematika Klokánků nenechávala chladnými a chtěli pomoct. Vznik a fungování značky by nebylo možné bez velké lidské a finanční podpory naších partnerů - Slevomat, OP Tiger, Merchator a Mall. 

 

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Protože několikrát do roka přinášime nové kolekcie, snažíme sa přinést vždy nečo originálne a obohatit tak naše portfolio. První kolekce byly tisknuté hlavně na textil - trika a tašky, a pak i hrnky. Naše poslední kolekce již zdobily športové batohy, ponožky, mikiny. V nových kolekcích se můžete tešit na termohrnek, čapici a batoh. 

 

 

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Typické a špecifické je naše logo a háčkovaný Pán Klokánek. Vysoká kvalita, krásny design za přijatelnou cenu. 

Nákup, který udělá radost dvakrát - kupujícimu a některému dítěti v Klokánku. 

 

 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Každý motív a produkt je originál tvořený srdcem.  

  

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivace celýho týmu KlokArt je od začátku to, vybudovat kvalitnou značku, která bude pomáhat. FOD Klokánky jako nezisková organizace je podporovaná štátem jenom ze 65%, zbytek si musí FOD dofinancovat sám. Budeme taktéž rádi, když se nám podaří cez našu značku dostat problematiku opuštěných a týraných dětí víc do povědomí verejnosti a zároveň vytvorit tlak na politikov na zmenu legislatívy a financování zařízení jako jsou Klokánky. 

  

Co se Vám na LeMarketu líbí nejvíc? :)

Organizátorům LeMarketu jsme od počátku velice vděční za príležitost zúčastnit se. Účast na LeMarkete nám přinesla nejen úžasné nové spolupráce se šikovnými výrobci, s kterými jsme vytvořili jedinečné produkty, ale hlavně fakt, že veřejnost nás začíná víc vnímat a my máme zpětnou vazbu, která je pro naši mladou značku důležitá. Na LeMarket se vždy těšíme. Je tam fantastická atmosféra a pokaždé se nám podaří vybrat krásnou částku pro naše Klokánky.   

bottom of page