top of page
klikblik1
klikblik11
klikblik111
57-1_tyty02

KLIKBLIK

KLIKBLIK JE SVĚTLO ŽÁROVKY, KTERÉ MŮŽETE POZVAT K VÁM DOMŮ...

Od první skici do posledního stehu vyrobeno v České republice. KlikBlik jsou textilní doplňky pro vaší domácnost. Je pro nás důležité, aby výrobky, které tvoříme, měly vždy nějakou přidanou hodnotu. Proto nejsou žárovky a všechny další produkty pouze dekorativními předměty, ale různým způsobem svítí. Jsou navrženy tak, aby vám pomáhaly řešit potíže se světlem všude tam, kde vám chybí jemné přisvícení a to ve dne, v noci i na vašich cestách. Jmenuji se Hana Balcarová a jsem autorkou projektu. Ateliér, ve kterém se všechny produkty vyrábí, najdete v Novém Městě nad Metují. Jako krejčí vybírám kvalitní český materiál a jako máma dvou malých kluků si uvědomuji, že pro své děti chci maximální bezpečí a pohodlí. S tím mi, především v noci, pomáhají žárovky KlikBlik.

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Chtěla jsem tvořit čistý jasný dyzajn. Produkt, který bude hezký, ale zároveň bude plnit nějaký účel, bude mít vyšší smysl. To se povedlo s žárovkami Klikblik, které jsou už třetím rokem mým srdcovým projektem.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Tvořím od nepaměti. Jak už to u tvůrčích lidí bývá, nemůžu si pomoci ani teď na mateřské se dvěma divochy. Řekla bych, že je to celkově spíše životní styl, který každá tvořivá duše jistě chápe.

Jaké byly začátky značky?

Klikblik teď žije svůj třetí rok. Takže je stále na začátku, ale snaží se o neustálý růst. Jak v zlepšování samotných žárovek, tak v přidávání nových doplňkových produktů. Od začátku je cílem vytvořit soubor produktů tak, aby zákazníci mohli motiv žárovky zvolit jako nosný prvek svého prostoru.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Naším tématem jsou na první pohled žárovky. Materiál, se kterým pracujeme a který milujeme, je režná 100% bavlna.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Typickým prvkem je vlastní kresba, která je podkladem pro tisk. Specifickou vlastností mých výrobků je, že každý nějakým způsobem svítí.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Mojí srdcovkou jsou všechny žárovky, které jsou hlavním produktem naší značky. Mou nejmilejší je ale SUSI, její tvář i velikost je prostě sympatická a hodí se opravdu kamkoli. Pokud se někdo nemůže rozhodnout, kterou žárovku si vybrat, se SUSI neudělá chybu.

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Motivací je především každá objednávka, která přijde na náš e-shop. Já sem vždy snila o značce, za kterou si budu stát a budu na ni hrdá. To se mi teď plní. A tak nezbývá než jen děkovat a snažit se, abychom přízeň, kterou nám dávají zákazníci, nezklamali.

bottom of page