top of page
kk
kk22
kk2

KANTU

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Mít svou značku jsem neplánovala, přivedl mě k ní život sám, respektive moje praxe jógy a moje jógová guru, která dostala můj sprej na podložku jako dárek k narozeninám. Jednou se mě zeptala, jestli to nechci vyrábět, protože se jí všichni ptají, kde se dá taková vůně pro jógu koupit… Zasadila tím semínko nápadu, který se rozvinul v to, co je Kantu

dnes.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Vždy mně to táhlo ke kreativní práci a prostředí, vystudovaná jsem ekonomka, takže škola to nebyla. Ale předchozí kariéru jsem trávila v reklamních agenturách a následně marketingu velkých firem. Možnost vymýšlet a tvořit mě naplňovalo.

 

Jaké byly začátky značky?

Začala jsem s řadou sprejů na jógamatky, prodávala jsem nejdřív přes jógová studia a pak přes svůj eshop.

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Pracuji zásadně s čistými přírodními esencemi.  Pro mě je to nejrychlejší napojení na přírodu. Čisté přírodní vůně nás taky vedou zpět k sobě samým, otevírají nám intuici a toho si na nich velmi cením.

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Definovala bych to následovně: vybírám to nejlepší, co svět a prastaré kultury nabízí a vkládám je do současných potřeb, je v tom české srdce. Snažím se nacházet nové neotřelé způsoby použití vůní, materiálů. Všechny mé produkty musí splňovat 3 kritéria - musí přinášet lidem radost, mít krásný design a zároveň být praktické.

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

Momentálně jsem zamilovaná do své novinky - spreje na polštář Sacred Dream - v této vůni se mi zdají ty nejinspirativnější sny a spí se velmi sladce:-)

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Moje motivace je realizovat těch spoustu nápadů, co vše bych ještě chtěla ke Kantu přidat. Nejbližší plán je launch nové řady Kantu Sacred.

 

Co se Vám na LeMarketu líbí nejvíc? :)

Miluji jeho atmosféru, vkusný design i lidi , kteří jej navštěvují. Je to pro mě gurmánská záležitost se vším všudy.

bottom of page