top of page

INDÍVO

Jsme malá česká rodinná firma, zabývající se výrobou přírodní kosmetiky a mýdel. Vždy nás zajímal zdravý životní styl, příroda a ruční práce, která bude určitým přínosem a radostí pro ostatní. Vyrábíme z přírodních surovin, jako jsou másla, oleje, extrakty, biofermenty, esence, květové vody, vosky... Snažíme se využívat vlastních také zdrojů bylin.

 

Jak a kdy vznikla myšlenka založit vaši značku?

Zní to sice jako klišé, ale bylo to při mateřské dovolené. Jak bych mohla přispět a čím do naší rodiny, abychom mohly vídat tatínka častěji :-)

 

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Ano, u obou z nás. Martin od mala tíhnul k divoké přírodě, permakultuře a bylinkaření a já míchala u maminky v lékárně na brigádách mastičky, sledovala různé postupy výroby a všelijaké bublající baňky.

Jaké byly začátky značky?

Značce Indívo předcházela značka U Zelené větévky. To byly naše začátky, kdy jsme se hodně učili a pak se posunuli dále.

 

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Momentálně jsou to zajímavé a romantické extrakty, jako je osika, vrba, pomněnka, vojtěška či například šrucha, protože poskytují pleti mnoho benefitů a přitom to nejsou typické kosmetické suroviny. Jsou obnovitelné a dostupné.

Co je pro vaši značku typické/specifické?

Poctivost a čistota.

Jaký váš produkt je pro vás největší srdcovka?

Obličejové mýdlo s černým jílem.

 

Jaká je vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Nyní se už velmi těšíme na představení dvou nových produktů, které uvedeme v druhé půlce srpna. Jedná se o Noční šípkový elixír a Pomněnkový hydratační nektar. Jsou to výrobky, které fungují synergicky a pleť je po nich opravdu dokonalá. Náš dvouletý výzkum a vývoj za to rozhodně stál a nemůžeme se dočkat, co na to řeknou ostatní!

bottom of page