top of page

HELLO KAKTUS

Jak a kdy vznikla myšlenka založit Vaši značku?

Založit si značku HELLO KAKTUS mě napadlo asi před dvěma roky. V té době jsem pracovala v práci, která mě netěšila a cítila jsem se ubitá, takže ze začátku pro mě tvorba byla únik.

Objevovaly se tvořivé tendence již během dětství/dospívání? Ovlivnila Vás v tomto směru nějakým způsobem škola?

Ano, tvořila jsem už jako malé dítě. Třeba pracovat se šicím strojem jsem se naučila v 11 letech a neustále jsem šila hračky nebo oblečení pro sebe. Střední a vysokou školu jsem vystudovala uměleckou, takže spíš se dá říct, že moje tvořivé tendence ovlivnily výběr škol.

Jaké byly začátky značky?

Naplno se věnuji značce teprve rok, takže si myslím, že jsem pořád na začátku. Ale byly těžší. Vůbec nic jsem třeba nevěděla o fungovaní sociálních sítí, které jsou skvělá reklama a velmi důležitá část úspěchu. Učím se postupně vše za chodu.

S jakým materiálem/tématem nejraději pracujete a proč?

Maluji akvarelem ilustrace, takže nejčastěji využívám barvy, štětec, vodu a papír. A nebo šiji hračky z plsti. 

Ráda maluji džungli. Různá zvířata, listy, rostliny, květy, papoušky. Celkově miluji přírodu a toto téma je pro mě nejbližší.

Co je pro Vaši značku typické/specifické?

Pestrobarevnost, pozitivita, hravost a precizní zpracování. 

Jaký Váš produkt je pro Vás největší srdcovka?

3D obrázky lam s bambulkami a střapci na dně rámečku. Kombinace akvarelu a prostorového rámu s barevnými objekty funguje báječně. A navíc si s nimi uvnitř rámu můžete různě házet. Je to vtipný a milý doplněk třeba do dětského pokoje. Ale často si ho kupují i dospělí sami pro sebe.)

Jaká je Vaše motivace a co nyní máte v plánu?

Nyní mám v planu zvládnou Vánoce, které jsou pro autory velmi náročné. Potom bych chtěla rozšířit sortiment hraček a produktů s mými akvarely. A někdy v budoucnu bych chtěla otevřít eshop a pak třeba i kamenný obchod.

Co se Vám na LeMarketu líbí? :)

Moc se mi líbí výběr prodejců, na kterém je znát, že si dáváte záležet. Je velmi vkusný a jiný než na ostatních marketech a to mi vyhovuje. Také se mi líbí prostory Mánesu. 

bottom of page